Tez danışmanlık Merkezi

tez danışmanlık merkezi

Tez danismanlik sitesi, lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine tez yazım aşamalarında danışmanlık hizmeti verir. Üniversite öğrencilerinin en sıkıntılı dönemi olan bu bitirme aşamasında destek olmaktayız. 15 yıldan beri yüksek öğrenim öğrencilerine makale, ödev, proje , tez danışmanlığı yapıyoruz. Bu yüzden bize güvenebilir, bizden akademik bilimsel hizmet alabilirsiniz.

Tez danışmanlık merkezi olan ekibimiz tüm aşamalarda lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

Destek verdiğimiz ders, konu, fakülte, üniversite ayrımı yapmadan, deneyimli akademisyen ekibimiz size beklentilerinizin üzerinde çalışma sunmaktadır. En çok gelen başvurulara bakacak olursak, işletme, ekonomi, muhasebe, finans, mühendislik bilimleri, sosyal bilimler alanında olmaktadır. Tez danışmanlık olarak her zaman yanınızdadır.

Tez hazırlama

Tez danışmanlık sitesini kurma nedenlerimizden biri lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine tez nasıl yazılır konusunda bilgi vermektir. Destek almak isteyen öğrenciler konu, literatür taraması, yazım, düzenleme ile ilgili birçok örneğe erişmektedir. Bunun yanında ücretli yazım desteği almak isteyenlere hizmet vermekteyiz.

Tez hazırlama konusunda tüm aşamalarda danışmanlık desteği vermekteyiz.

Akademik tez danışmanı arayan öğrenciler bize genelde referans ile ulaşır. Arkadaşlarından bizi duyar ve bize ulaşır. Bir kısmı ise sosyal medyadan, internet sayfamızdan ve arama sonuçlarından bilgilerimizi alıp ulaşır. Tez nasıl yazılır sayfasına mutlaka bakmalısınız.

tez danışmanlık hizmeti

Tez danışmanlık yardımı almak istiyorum diyen öğrenciler ne yapmalı, bize öncelikle almak istediği hizmet hakkında bilgi vermeli, ödev, proje, makale çalışmalarını da yaptığımız için hangi konuda destek almak istediğini bize iletmesi gerekir. Bunun yanında teslim tarihi, kaç sayfa olacağı bizim için önemlidir. Tez danışmanı her aşamada size destek vermek için hazırdır.

İntihal raporu

Akademik çalışmasını yapan öğrencilere YÖK tarafından intihal belgesi alma zorunluluğu getirildi. Bu yüzden öğrenciler çalışmalarını enstitüye teslim etmeden önce rapor almak zorundadır. Ücretsiz olarak sosyal medyada paylaşım yapan herkese benzerlik belgesini vermekteyiz. İntihal raporu nasıl alınır yazısını mutlaka okuyun.

İntihal düşürme, rapor alma, yönergeye göre düzenleme yapmaktayız.

Tez yazım ücretleri

Ücret hakkında bilgi isteyen öğrencilerimize ise öncelikle çalışmayı bize iletmeleri gerekmektedir. Yapılacak olan çalışma hakkında tüm detaylara sahip olduktan sonra size fiyat hakkında bilgi vermekteyiz. Ücretlendirme sayfasına bakabilirsiniz.

Ücretsiz verdiğimiz hizmetler

Ücretsiz olarak bu siteden nasıl faydalanabilirsiniz? Öncelikle, tez konusu arayan öğrencilere yönlendirme yapmaktayız. Bunun yanında örnek arayanlara da ipucu vermekteyiz. Son olarak turnitin intihal programından faydalanabilirsiniz.

İletişim

Önem verdiğimiz konuların başında kesintisiz iletişim gelmektedir. Bize ulaşabileceğiniz çok fazla araç var. Bunlardan ilki sol alt köşede whatsapp uygulaması. Tıkladığınızda otomatik olarak yönlendirilirsiniz. Sağda altta canlı konuşma penceresinden yazabilirsiniz. Bunun yanında iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

 

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın