Tez Danışmanlık Merkezi

Tez Danışmanlık Merkezi

Tez Danışmanı sitesi, lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine tez yazım aşamalarında danışmanlık hizmeti verir. Üniversite öğrencilerinin en sıkıntılı dönemi olan bu bitirme aşamasında destek olmaktayız. 15 yıldan beri yüksek öğrenim öğrencilerine özel ders, ödev, proje , tez danışmanlığı yapıyoruz. Bu yüzden bize güvenebilir, bizden akademik bilimsel hizmet alabilirsiniz.

Tez Merkezi olan ekibimiz tüm aşamalarda lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

Destek verdiğimiz ders, konu, fakülte, üniversite ayrımı yapmadan, deneyimli akademisyen ekibimiz size beklentilerinizin üzerinde çalışma sunmaktadır. En çok gelen başvurulara bakacak olursak, işletme, ekonomi, muhasebe, finans, mühendislik bilimleri, sosyal bilimler alanında olmaktadır. Tez danışmanı her zaman yanınızdadır.

Tez hazırlama konusunda tüm aşamalarda danışmanlık desteği vermekteyiz.

Akademik tez danışmanı arayan öğrenciler bize referans ile ulaşır. Arkadaşlarından bizi duyar ve bize ulaşır. Bir kısmı ise sosyal medyadan, internet sayfamızdan ve arama sonuçlarından bilgilerimizi alıp ulaşır.

Tez danışmanlığı almak istiyorum diyen öğrenciler ne yapmalı, bize öncelikle almak istediği hizmet hakkında bilgi vermeli, ödev, proje, makale çalışmalarını da yaptığımız için hangi konuda destek almak istediğini bize iletmesi gerekir. Bunun yanında teslim tarihi, kaç sayfa olacağı bizim için önemlidir. Tez danışmanı her aşamada size destek vermek için hazırdır.

Tez düzenlemesi, intihal düşürme, rapor alma, yönergeye göre düzenleme yapmaktayız.

Ücret hakkında bilgi isteyen öğrencilerimize ise öncelikle çalışmayı bize iletmeleri gerektiğini söylüyoruz, yapılacak olan çalışma hakkında tüm detaylara sahip olduktan sonra size fiyat hakkında bilgi vermekteyiz.

Tez merkezi olarak faaliyet gösteren sitemiz ulusal tez merkezi, yök tez merkezi ile ilgili sorularınıza yanıt vermektedir.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter