1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ücretlendirme

ücretlendirme

Ücretlendirme hakkında detaylı bilgi vereceğimiz makaleyi dikkatlice okuyabilirsiniz. Akademik hizmet konusunda 15 yıldır çalışmakta olan deneyimli ekibimiz ödev, tez, proje, makale, tez düzenlemesi, intihal düşürme hakkında yardımcı olmaktadır. Lisans ücretleri, yüksek lisans ücretleri, bitirme tezi fiyatları, mezuniyet projesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyen üniversite öğrencileri bize müracaat etmektedir.

Tez fiyatları

Fiyatlandırma neye göre değişir, tez hazırlatmak isteyen öğrenciler ücretlerin neye göre değiştiğini bilmek ister. Fiyatlar, sayfa sayısına göre ve teslim tarihine göre değişir. Süre az ise yüksek fiyatlama ile karşılaşmak normal olabilir. Süre fazla ise sayfa sayısı normal düzeyde seyreder.

Bu yazıyı okuyun  Tez hazırlama merkezleri

Proje fiyatları

Proje ücretlendirme de aynı benzer kriterlere göre değişir. Süre uzunsa, ücretler düşük olur, ancak tez yazım döneminde az süre ile düşük ücrete proje hazırlatmak biraz zor olacaktır. Sayfa sayısı her zaman ikinci planda yer alır.

Makale fiyatları, makale konusu, makale sayfasının sayısı, bilimsel dergide yayınlanıp yayınlanmamasına göre değişiklik gösterir. Makale düzeyi de belirleyici olabilir. Lisans düzeyindeki makale ile yüksek lisans makalesinde fiyatlar değişik olacaktır.  Tez hazırlama desteği makalesini okuyabilirsiniz.

Fiyat talep formu

Ödev yaptırma fiyatları, ödevin niteliğine göre, zorluk derecesine, İngilizce mi yoksa Türkçe mi olacağına göre değişiklik gösterebilir. Uzmanlık gerektiren ödevler ile kolayca herkesin yapabileceği akademik çalışmaların ederleri de farklı olacaktır. Tez hazırlama fiyatları makalesine bakabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Turnitin benzerlik oranı

Bitirme tezi fiyatları, bitirme projesi ücretlendirme sayfa başı neredeyse aynıdır. Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Sosyal medya intihal raporu paylaşım
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
20 Haziran 2017
4.396 kez görüntülendi
Share
WhatsApp WhatsApp'tan yazın