Sıkça Sorulan Sorular

Destek almak isteyen üniversite öğrencilerinin sormak istediği sorulara yanıt vermek için bu sayfayı açmaya karar verdik. Burada kafanızdaki sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Tez yazıyor musunuz?

Evet lisans ve yüksek lisans öğrencilerine tez yazım desteği veriyoruz. Tamamen olduğu gibi kısmen de olsa belirli yerlere ilave yaptırmak isteyen üniversite öğrencilerine akademik destek vermekteyiz.

İngilizce tez yazıyor musunuz?

Türkçe olarak yazdığımız gibi aynı zamanda talep edilmesi halinde ingilizce olarak da tez hazırlamaktayız. Konu, bölüm ve enstitü farkı olmadan kısa sürede araştırma yaparak, teslim etmekteyiz. İngilizce tez yazdırmak için bizi arayabilirsiniz.

Bitirme projesi yazıyor musunuz?

Tez hazırlama yanında proje yazma desteği de vermekteyiz. Bazı öğrenciler mezun olmak için bitirme projesi ya da mezuniyet projesi hazırlamaları zorunludur. Yüksek lisans bitirme projesi yazım desteği vermekteyiz.

Size güvenebilir miyiz?

En çok gelen sorulardan biri de güven ile ilgilidir. Öğrenciler haklı olarak, okudukları, duydukları olumsuz haberler ile ilgili ön yargıya sahip olabilir. Güven çift taraflı bir olgudur. Karşılıklıdır. Uzun yıllar lisans ve yüksek lisasn öğrencilerine akademik destek vermekteyiz. Hiçbir öğrenciyi yarı yolda bırakmadık. Tamamen güven ilişkisi içinde çalışmalarımızı sürdürdük. Öğrenciler bize çoğunlukla referans ile ulaşmaktadır. İçiniz rahat olsun. Bize güvenebilirsiniz.

Bilgilerimiz gizli değil mi?

İsminiz, hangi üniversitede, hangi fakültede olduğunuz bizim için formalitedir. Biz anlaştığımız koşullarda çalışmamızı yapar teslim ederiz. Bu süreçte isterseniz sadece mail üzerinden de çalışabiliriz. Kimliğinizden ziyade bizim için yapacağımız çalışma önem taşır. Bu yüzden bilgileriniz asla 3. kişilere teslim edilmez.

Yazdığınız örnek tezlere bakabilir miyiz?

Yaptığımız tüm çalışmalar gizli ve kişiye özel olduğu için diğer kişilere verilmesi, gösterilmesi söz konusu değildir.

Tezim yarım kaldı. Tamamlıyor musunuz?

Teze başlayıp arkasını getiremeyen birçok öğrenci var. Tezimi tamamlayamadım, tezimi bitiremiyorum diye bize başvuran birçok üniversite öğrencisi var. Tez tamamlama, ya da tezi olgunlaştırma adı verdiğimiz çalışmayı yapmaktayız. Bu bağlamda, tezin sayfa sayısını arttırma, kaynak ekleme, analiz yapma gibi çalışmaları yapmaktayız.

Tezsiz yüksek lisans projesi yapıyor musunuz?

Evet, yüksek lisansını proje hazırlamak sureti ile tamamlayacak öğrencilere proje yazım desteği veriyoruz. Tezsiz proje ya da bitirme projesi adı verilen bu çalışmayı yaklaşık 1 hafta gibi sürede tamamlamaktayız. Analiz istenmediği için yüksek lisans tezine göre sayfa sayısı daha az istenmektedir. Genelde literatür taraması yapılarak yazıldığı için tezsiz yüksek lisans projelerini bu kadar kısa sürede tamamlamaktayız.

İstatistik Spss analizi yapıyor musunuz?

Talep edilmesi durumunda spss analizi yapıyoruz. Genelde yüksek lisans tezlerinde literatür yanında istatistik analizi ile desteklenmesi istenir. İşletme, psikoloji, sosyoloji, eğitim bölümleri başta olmak üzere diğer bölümlerde anket hazırlama, uygulama ve spss programı vasıtası ile tabloların elde edilmesi ve bunların yorumlanması istenir. Tüm bu çalışmaları kısa sürede deneyimli ekibimiz yerine getirmektedir.

Garanti veriyor musunuz?

Yaptığımız çalışmalarda geçme garantisi veriyoruz. Tez, proje ve ödevleri teslim ettikten sonra danışman hocanızdan gelen düzenleme taleplerini zamanında yapıp teslim ediyoruz. Bunlardan ek ücret talep etmiyoruz. Garantili tez yazan ekibimiz deneyimli, birçok referansa sahip akademisyenlerden oluşmaktadır.

Tezi nasıl teslim ediyorsunuz?

Hazırlanan tezi mail ortamında iletiyoruz. Tüm çalışmaları, tez yazım kılavuzuna göre düzenleyerek teslim ediyoruz. Aynı zamanda intihal kontrolü yapmaktayız. Benzerlik oranını %20’nin altında teslim ediyoruz.

İntihal raporu veriyor musunuz?

Ödev, proje, tez yazımından sonra mutlaka çalışmaları benzerlik raporu ile teslim ediyoruz. Orijinallik belgesi olarak da bilinen bu rapor, yazılan tezin ne kadar benzersiz olduğunu ortaya koymaktadır.

Hangi üniversitelere destek veriyorsunuz?

İstanbul, Ankara ve İzmir’deki üniversiteler başta olmak üzere tüm Türkiye’deki ve Kıbrıs’taki üniversitelere yardımcı olmaktayız. Özellikle, Nişantaşı, Okan, Bahçeşehir, Bilgi, Kadir Has, Gelişim üniversite öğrencilerine destek olmaktayız. İzmir Ekonomi, Gediz, Dokuz Eylül, Ege, Bikent, Başkent ve diğer üniversite öğrencilerine destek vermekteyiz.

Hangi bölümlere yardımcı olmaktasınız?

işletme, finans, ekonomi, iktisat, besyo, eğitim bilimleri, psikoloji, felsefe, sosyoloji, uluslararası ilişkiler, endüstri mühendisliği, makine, elektronik, pazarlama, yönetim ve organizasyon ve diğer bölümlere destek olmaktayız.

Yüksek lisans tezlerini kaç günde yazıyorsunuz?

Bu elimizde ne kadar bir çalışma olduğuna bağlı. Daha önce yazılan bir çalışma ise ve kaynaklar elimizdeyse 1 hafta gibi sürede lisansüstü tezlerini yazmaktayız. Fakat, yeterli kaynak yoksa, konu henüz literatürde fazla işlenmemişse 1 haftadan daha uzun süre alabilir.

Tezsiz proje yazdırmak istiyorum ne yapmalıyım?

Öncelikle bizi aramanız gerekir. Konu belliyse bize proje konusunu iletmelisiniz. Aksi takdirde size biz konu vermekteyiz. Bunun yanında sayfa sayısı ve teslim tarihini bize bildirmeniz gerekir. Bu bilgileri bize ilettikten sonra şartları size iletiyoruz. Kabul etmeniz halinde projenizi yazmaya başlıyoruz. Teslim zamanı geldiğinde projenizi, düzenlemesi yapılmış şekilde ve intihal kontrolü yapılmış vaziyette teslim etmekteyiz. Proje danışman hocanız şayet düzenleme isterse onları da hiç bir bedel almadan yapmaktayız.

Tezi makaleye çeviriyor musunuz?

Evet yazmış olduğunuz tezi makaleye çevirme işini yapıyoruz. Bunu yaparken bize makale formatını iletmeniz gerekir. Her makalenin kendine özgü taslağı vardır. Bu yüzden bunu sizin yollamanız gerekir. Biz de tezinizi kısa süre içinde makaleye çevirmekteyiz.

İntihal düşürmesi yapıyor musunuz?

Benzerlik raporu eğer elinizde ise 10 dakika içinde fiyatlandırma yapıp süresini de belirleyip bildiriyoruz. Uzmanlık alanlarımızdan biri intihali düşürme olduğu için ekibimiz bu konuda yetişmiş, deneyimli kişilerden oluşmaktadır. İntihal oranım yüksek çıktı ne yapmalıyım diyorsanız bizi aramanız yeterlidir.

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın