Tez hazırlama merkezi

Tez hazırlama merkezi, lisans, lisansüstü, master, MBA öğrencilerine tez hazırlama konusunda yardımcı olmaktadır. Birçok öğrenci teknik olarak deneyim sahibi olmadığı için tez yazma hakkında bilgi almak ister. Tez merkezimiz bu konuda destek almak isteyenlere yardım etmektedir.

Tez hazırlama merkezi olarak hangi aşamalarda destek veriyoruz. Öncelikle ulusal tez merkezi resmi sitesinde tez örnekleri bulmak isteyen öğrencilere yardımcı olmaktayız. Bunun yanında tez konusu arayanlara konu bulmada hizmet verilmektedir.

Tez danışmanlığı veren ekibimiz, nasıl hazırlamanız gerektiğini örnekleriyle izah etmektedir. Danışmanlık şirketleri içinde en iyi olan firmamızdan danışmanlık talep edebilirsiniz.

Makale hazırlama konusunda da gelen akademik taleplerinizi yerine getirmekteyiz. Seminer ödevi konusunda yardımcı olduğumuz gibi ödev, projede de yardımcı olmaktayız.

Fiyatları neye göre belirliyoruz?

Sayfa sayısı, teslim tarihi, dili, konusuna göre değişiklik gösterir. Bu yüzden tam ücret teklifi almak için ulaşmanız yeterlidir. Örnek çalışmaları gizliliğe verdiğimiz önem için açıklamıyoruz. Bu konuda hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Pdf formatında örnek tezleri sayfamızda detaylı şekilde bulabilirsiniz.

Bol örneklerle açıklamalı tez hazırlama makalesini okuyabilirsiniz.

 

02 Ocak 2017
151 kez görüntülendi