Tez danışmanlık

Tez danışmanlıkTez danışmanlık nedir, ne işe yarar, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine hangi konularda, hangi aşamalarda destek verir. Danışmanlık merkezi,  yazım aşamalarında özellikle konu belirleme,  öneri sunma ve  düzenlemesi hakkında bitirme  hazırlama, yüksek lisans hazırlama konularında destek veren merkezlere denir.

Tez danışmanlığı hizmetleri sunan şirketler verdikleri katkı nedeniyle benzerlik gösterebilir ancak şirketler hakkında detaylı bilgi sahibi olmadan çalışma yapmanızı önermiyoruz. Tez danışmanlık hizmetleri sunması, en iyi şekilde hizmet vereceği anlamına gelmez. Bu yüzden danışmanlık hizmeti almadan önce danışman firmaları iyice etüd etmenizi öneriririz.

Tez danışmanlık

Tez danışmanlık merkezleri genelde, tez yazım kurallarını, tez hazırlama kriterleri ve kurallarını danışmanlık verdiği öğrencilere hatırlatır. Sık yapılan hatalara düşmemesi için öğrencileri bilgilendirir. Literatür taraması yaparken, yazarken, düzenlerken yapılan birçok hata ileride sorun meydana getirir ve zaman kaybına neden olur. Bu aşamalarda destek veren danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Tez hazırlama kurallarını iyi öğrenmek tez yazanlar için oldukça faydalıdır. Yüksek lisans ve doktora seviyesine gelindiğinde çok daha fazla ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz. Tez hazırlama teknikleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tez danışmanlık firmalarından destek alabileceğiniz en önemli konulardan biri intihale düşmeme ile alakalıdır. İntihal konusunda neredeyse tüm tez yazan öğrencilerin kafalarında soru işareti bulunmaktadır. Bu yüzden ihtihal ile ilgili makaleye göz atabilirsiniz. ( İntihale dikkat edin )

Tez hazırlama fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Fiyat bilgisi almak için öncelikle bilinmesi gereken değişkenler vardır. Kaç sayfa olacak, ne zaman teslim edilecek, İngilizce mi yoksa Türkçe mi olacak, bazen konu da bunlara ilave edilebilir, tüm bunlara cevap verildikten sonra fiyat verilmesi, ücretlendirme yapılması daha kolay olacaktır.

Tez danışmanlık merkezi ile birlikte çalışmaya karar vermeden önce aleyhlerinde olumsuz bilgi var mı diye araştırma yapmanız, şikayet edilen sayfalara göz atmanız önemlidir. Gizliliğe önem veren, bilgilerinizi koruyan kişilerle çalışmanızı tavsiye ederiz.

Görevi tez hazırlamak olan merkezlerle çalışmaya karar vermeden önce iletişim kanallarının sağlam çalıştığından emin olun. Telefon, whatsapp, mail adreslerinden günün her saati ulaşılabilir olmasına dikat edin.

Destek almak isteyen öğrencilere destek vermekteyiz.

1 thought on “Tez danışmanlık”

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Tez taslağıTez taslağı

Tez taslağı oluşturma konusunda destek almak isteyen lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine taslak oluşturmada destek vermekteyiz. Tez merkezi olarak bu konuda size hizmet vermekteyiz. Tez hazırlama bölümlerinden biri olan taslak

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?