Tez danışmanlık
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Tez danışmanlık

Tez danışmanlık nedir, ne işe yarar, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine hangi konularda, hangi aşamalarda destek verir. Tez danışmanlık merkezi, tez yazım aşamalarında özellikle tez konusu belirleme, tez önerisi sunma ve tez düzenlemesi hakkında bitirme tezi hazırlama, yüksek lisans tez hazırlama konularında destek veren merkezlere denir.

Tez danışmanlık hizmetleri sunan şirketler verdikleri katkı nedeniyle benzerlik gösterebilir ancak şirketler hakkında detaylı bilgi sahibi olmadan çalışma yapmanızı önermiyoruz. Tez danışmanlık hizmetleri sunması, en iyi şekilde hizmet vereceği anlamına gelmez. Bu yüzden danışmanlık hizmeti almadan önce danışman firmaları iyice etüd etmenizi öneriririz.

Tez danışmanlık merkezleri genelde, tez yazım kurallarını, tez hazırlama kriterleri ve kurallarını danışmanlık verdiği öğrencilere hatırlatır. Sık yapılan hatalara düşmemesi için öğrencileri bilgilendirir. Literatür taraması yaparken, tez yazarken, tez düzenlerken yapılan birçok hata ileride sorun meydana getirir ve zaman kaybına neden olur. Bu aşamalarda destek veren tez danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

Tez hazırlama kurallarını iyi öğrenmek tez yazanlar için oldukça faydalıdır. Yüksek lisans ve doktora seviyesine gelindiğinde çok daha fazla ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz. Tez hazırlama teknikleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tez danışmanlık firmalarından destek alabileceğiniz en önemli konulardan biri intihale düşmeme ile alakalıdır. İntihal konusunda neredeyse tüm tez yazan öğrencilerin kafalarında soru işareti bulunmaktadır. Bu yüzden ihtihal ile ilgili makaleye göz atabilirsiniz. ( İntihale dikkat edin )

Tez hazırlama fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Fiyat bilgisi almak için öncelikle bilinmesi gereken değişkenler vardır. Kaç sayfa olacak, ne zaman teslim edilecek, İngilizce mi yoksa Türkçe mi olacak, bazen konu da bunlara ilave edilebilir, tüm bunlara cevap verildikten sonra fiyat verilmesi, ücretlendirme yapılması daha kolay olacaktır.

Tez danışmanlık merkezi ile birlikte çalışmaya karar vermeden önce aleyhlerinde olumsuz bilgi var mı diye araştırma yapmanız, şikayet edilen sayfalara göz atmanız önemlidir. Gizliliğe önem veren, bilgilerinizi koruyan kişilerle çalışmanızı tavsiye ederiz.

Görevi tez hazırlamak olan merkezlerle çalışmaya karar vermeden önce iletişim kanallarının sağlam çalıştığından emin olun. Telefon, whatsapp, mail adreslerinden günün her saati ulaşılabilir olmasına dikat edin.

Destek almak isteyen öğrencilere destek vermekteyiz.

 • TEZ DANIŞMANLIK ile ilgili aramalar
  tez danışmanlık şirketleri
  tez danışmanlık hizmetleri
  tez danışmanlık ücreti
  tez danışmanlık merkezi
  tez hazırlama merkezleri
  tez hazırlama fiyatları
  tez yazım merkezi istanbul
  tez proje
12 Aralık 2016
1.587 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter