1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Türkiye tez merkezi

türkiye tez merkeziTürkiye tez merkezi, yazma döneminde destek almak isteyen öğrencilere yardımcı olmaktadır. Lisans öğrencileri ilk kez akademik çalışma yapacakları için teknik olarak nasıl yazılır bilmeyebilir. Bu aşamada öğrenciler destek almak için arayışa girer.

Türkiye’de akademik hizmet veren merkezimiz, destek almak istiyorum diyen lisans, lisansüstü, master, MBA öğrencilerine hizmet vermektedir.

Türkiye tez merkezi

Örneklerine ulaşmak isteyen öğrenciler ulusal tez merkezi sayfasına göz atabilir. Tez taraması nasıl yapılır, tez araması yaparken nelere dikkat etmek gerekir, bunları inceleyebilirsiniz.

Yök sitesine girerek tez çalışmalarını pdf olarak bilgisayarınıza indirebilir, daha sonra detaylı inceleyebilirsiniz. Yökte konularına türe göre, bölüme göre, lisans, yüksek lisans, master olup olmaması gibi kriterlere göre sınıflandırabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez kapakları

Alternatif merkezlere,  sitelere de göz atabilirsiniz. Ösym, tübess, ulakbim sitelerine ulaşabilirsiniz.

 

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez önerisi nasıl hazırlanır
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
02 Ocak 2017
1.033 kez görüntülendi
Etiketler:
Share