Türkiye tez merkezi
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Türkiye tez merkezi

Türkiye tez merkezi, tez yazma döneminde destek almak isteyen öğrencilere yardımcı olmaktadır. Lisans öğrencileri ilk kez tez yazacağı için teknik olarak tez nasıl yazılır bilmeyebilir. Bu aşamada öğrenciler destek almak için arayışa girer.

Türkiye tez merkezi olan ekibimiz destek almak istiyorum diyen lisans, lisansüstü, master, MBA öğrencilerine hizmet vermektedir.

Tez örneklerine ulaşmak isteyen öğrenciler ulusal tez merkezi sayfasına göz atabilir. Tez taraması nasıl yapılır, tez araması yaparken nelere dikkat etmek gerekir, bunları inceleyebilirsiniz.

Tez merkezi sitesine girerek tez örneklerini pdf olarak bilgisayarınıza indirebilir, daha sonra detaylı inceleyebilirsiniz. Yök tez konularını türe göre, bölüme göre, lisans, yüksek lisans, master olup olmaması gibi kriterlere göre sınıflandırabilirsiniz.

Alternatif tez merkezi sitelerine de göz atabilirsiniz. Ösym, tübess, ulakbim tez sitelerine ulaşabilirsiniz.

 

02 Ocak 2017
525 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter