Makale inceleme ödevi

makale inceleme ödeviMakale inceleme ödevi üniversite öğrencileri için lisans, yüksek lisans, master ve doktora seviyesinde destek vermekteyiz. Üniversite öğrencilerine makale nasıl yazılır, bilimsel yazı nasıl yazılır konularını öğretebilmek için verilen ödevlerden biridir.

Aslında bu ödev daha çok tez nasıl yazılır konusunu öğrencilerin daha iyi öğrenmeleri için verilmektedir. Biz de bu konuda ödevi olan öğrencilere akademik danışmanlık desteği vermekteyiz.

Makale inceleme ödevi

Bilimsel kriterlere göre yazılması gereken akademik ödev olduğu için öğrencilerin bunları iyi şekilde bilmeleri gerekmektedir. Makale danışmanlığı almak isteyen öğrencilere ödev yazımında yardımcı olmaktayız. Ödev yapmak isteyen öğrencilerin yapması gereken en önemli şey, örnek çalışmaları incelemeleridir. Birçok öğrencinin temel sorunu, ne yapacağını bilmemesidir. Makale inceleme örneklerini incelemeniz halinde kısa zamanda ödevinizi tamamlayabilirsiniz.

Üniversite hocaları bazen konuyu öğrencilere verir, bazen de konuyu ve makaleyi bulmayı öğrenciye bırakabilir. Ya da eğitim ile ilgili 3 makale bulun ve bunları inceleyin diyebilir. Bu noktada yapmanız gereken konu ile ilgili makaleleri bulmanız  ve istenen kriterleri gözeterek tamamlamanızdır.

Danışmanlık isteyen öğrencilere destek olmaktayız.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?