1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Makale inceleme ödevi

makale inceleme ödeviMakale inceleme ödevi üniversite öğrencileri için lisans, yüksek lisans, master ve doktora seviyesinde destek vermekteyiz. Üniversite öğrencilerine makale nasıl yazılır, bilimsel yazı nasıl yazılır konularını öğretebilmek için verilen ödevlerden biridir.

Aslında bu ödev daha çok tez nasıl yazılır konusunu öğrencilerin daha iyi öğrenmeleri için verilmektedir. Biz de bu konuda ödevi olan öğrencilere akademik danışmanlık desteği vermekteyiz.

Makale inceleme ödevi

Bilimsel kriterlere göre yazılması gereken akademik ödev olduğu için öğrencilerin bunları iyi şekilde bilmeleri gerekmektedir. Makale danışmanlığı almak isteyen öğrencilere ödev yazımında yardımcı olmaktayız. Ödev yapmak isteyen öğrencilerin yapması gereken en önemli şey, örnek çalışmaları incelemeleridir. Birçok öğrencinin temel sorunu, ne yapacağını bilmemesidir. Makale inceleme örneklerini incelemeniz halinde kısa zamanda ödevinizi tamamlayabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Turnitin kullanma kılavuzu

Üniversite hocaları bazen konuyu öğrencilere verir, bazen de konuyu ve makaleyi bulmayı öğrenciye bırakabilir. Ya da eğitim ile ilgili 3 makale bulun ve bunları inceleyin diyebilir. Bu noktada yapmanız gereken konu ile ilgili makaleleri bulmanız  ve istenen kriterleri gözeterek tamamlamanızdır.

Danışmanlık isteyen öğrencilere destek olmaktayız.

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez taslağı
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
03 Mayıs 2016
1.750 kez görüntülendi
Share