Nişantaşı Üniversitesi öğrencilerine akademik danışmanlık

Nişantaşı ÜniversitesiTez hazırlama

Nişantaşı Üniversitesi öğrencilerine akademik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yeni açılmasına rağmen üniversite öğrencileri tarafından rağbet gösterilen üniversitelerden biri olmuştur. Ön lisans, lisans, yüksek lisans bölümlerinde birçok öğrenci eğitim almaktadır. Nişantaşı öğrencilerine ödev hazırlama, bitirme projesi yazma, tez hazırlama, intihal düşürme, yazım kılavuzuna göre düzenleme yapmaktayız.

Nişantaşı Üniversitesi Tez hazırlama

Öncelikle verdiğimiz hizmetlerin başında tez danışmanlığı gelmektedir. Bitirme tezi hazırlatmak isteyen öğrencilere tez konusu veriyoruz. Bölümü önemli değil, tüm bölümlere destek vermekteyiz. Konu verdikten sonra, literatür tarama desteği veriyoruz. Araştırma yaparak kaynak temin etmekteyiz. Yazım süreci tamamlandıktan sonra nişantaşı tez yazım kılavuzuna göre düzenleme yapılır. Son aşamada intihal programından geçirerek intihal raporu alırız. Yüksek çıkması durumunda intihal düşürme yapıyoruz.

Nişantaşı Tezsiz Yüksek Lisans Projesi Hazırlama

Tezsiz yüksek lisans yapan öğrencilere proje yazım desteği veriyoruz. Tezsiz yüksek lisans projesi yazan birçok öğrenci bizi arayıp danışmanlık desteği almaktadır. Bu öğrencilere öncelikle proje konusu buluyoruz. Konu bulduktan sonra kaynakları taramaktayız. Projeyi yazım kılavuzuna göre düzenleyerek tamamlıyoruz. Son olarak tezsiz yüksek lisans projesinde intihal kontrolü yapıyoruz. İntihal yüksek çıkması durumunda, kısa sürede intihal düşürmesi yapıyoruz.

Bitirme projesi yazdırmak istiyorum diyen tüm öğrencilere kısa sürede yardımcı oluyoruz. Proje örneği görmek isteyen öğrenciler iletişim sayfasından bize ulaşabilir. Ayrıca tez örnekleri ile proje örneklerini de vermekteyiz.

İntihal raporu ve İntihal düşürme

Nişantaşı üniversitesindeki öğrenciler bizi intihal raporu almak için aramaktadır. Yazılan tez ya da projedeki benzerlik oranının ne kadar olduğunu öğrenmenin en kolay yolu rapor almaktır. Ücretsiz raporu alıp öğrencilere yollamaktayız. Buna ilave olarak, yüksek çıkan intihal durumunda, düşürme hizmeti veriyoruz. Tüm bu çalışmaları çok kısa süre içinde yapıyoruz.

Nişantaşı Üniversitesi Tez Yazım Kılavuzu

Bitirme projesini ya da mezuniyet tezini yazan öğrenciler, üniversitenin şablonuna göre formatlama yapmaları gerekir. Kılavuzda yer alan tüm yönergelerin uygulanması gerekir. Destek almak isteyen öğrencilere kısa sürede destek olmaktayız.

Sonuç olarak, A dan Z ye üniversite öğrencilerine destek olmaktayız. Tez yazımı, proje hazırlama, konu belirleme, intihal raporu alıp düşürme yapma ile ilgili bizi arayabilirsiniz.

 

Tezsiz yüksek lisans projesi yazdırmak isteyen öğrencilerin yapması gereken whatsaptan, canlı konuşma penceresinden ya da telefon ile bize ulaşmalarıdır. Proje örneği, tez örneği yanında öğrencilere ödev kapağı bulma konusunda da destek olmaktayız. Bazı öğrenciler tez öneri formu için bizi arar. İlave olarak proje değerlendirme formu için de bizi ararlar. Tüm bu aşamalarda bizi arayabilirsiniz.

  • bitirme projesi
  • proje örneği
  • ödev kapağı
  • tezsiz yüksek lisans
  • tezsiz yüksek lisans bitirme projesi
  • tez öneri formu
  • proje değerlendirme formu
  • tez yazım kılavuzu

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Makale inceleme ödeviMakale inceleme ödevi

Makale inceleme ödevi üniversite öğrencileri için lisans, yüksek lisans, master ve doktora seviyesinde destek vermekteyiz. Üniversite öğrencilerine makale nasıl yazılır, bilimsel yazı nasıl yazılır konularını öğretebilmek için verilen ödevlerden biridir.

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?