1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Mühendislik bölümleri tez danışmanlığı

Mühendislik bölümleri tez yazdırmaMühendislik bölümleri tez  yazdırma danışmanlığı öğrencilerden tez yazmak isteyenlere tez merkezi gibi çalışan sitemiz akademik hizmet sunmaktadır. Mühendislik tez hazırlama, mühendislik tez hazırlama kriterleri nelerdir, tez yazım aşamaları nelerdir göz atmak için tıklayın

Tez hazırlama dönemine giren öğrencilere tez yazımında, tez konusunda, tez düzenlemesinde yardımcı olmaktayız. Bazı mühendislik bölümlerinde tez yerine, proje hazırlama şartı vardır. Bu sebeple, proje hazırlama, proje örnekleri, örnek projeler hakkında yardımcı olmaktayız.

Mühendislik bölümleri tez yazdırma

Tez yazdırmak isteyen lisans, yüksek lisans öğrencilerine ücretli tez yazım desteği vermekteyiz. Endüstri, çevre, makine, elektrik elektronik ve diğer bölüm öğrencileri bize iletişim sayfasından yazabilir.

Tez örnekleri ile ilgili birçok örneğe sitemizden ulaşabilirsiniz. Bitirme tezi, bitirme projesi hazırlama yanında, ödev yapma ile ilgili de yardımcı olmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  Tez önerisi nasıl hazırlanır

Destek verdiğimiz bölümler

Endüstri mühendisliği tez yazdırma

En çok gelen talepler içinde Endüstri mühendisliği öğrencileri destek almak için bizi tercih etmektedir. İşletme ile mühendislik bölümlerinin birleşimi olan bölüm için tez yazımı, literatür tarama, intihal düşürme, tez konusu bulma taleplerini yerine getirmekteyiz.

Bitirme tezi nasıl hazırlanır, yüksek lisans projesi nasıl yazılır , makalelerini okuyabilirsiniz.

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez için giriş bölümü nasıl yazılır (örnek)
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
03 Mayıs 2016
2.426 kez görüntülendi
Share