Doktora tezi danışmanlığı

Doktora tezi danışmanlığıDoktora eğitimi alan, akademisyen olmak isteyen öğrencilere destek almak istedikleri konularda doktora tezi danışmanlığı desteği vermekteyiz. Tez hazırlama nasıl olur, tezi nasıl yazılır, tez hazırlama örnekleri nelerdir, doktora tez yazım kuralları nelerdir incelemek için tıklayın

Doktora seviyesindeki öğrencilere tez hazırlama, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, tez düzenlemesi konularında destek vermekteyiz.

Doktora tezi danışmanlığı

Tez örneklerine ulaşabilirsiniz. Bu seviyedeki tezler, lisans bitirme tezlerine, yüksek lisans bitirmelere göre çok daha ağırdır. Bu yüzden akademik kurallara çok daha dikkat edilmesi gerekir. Ödev yapılırken, çok zor, araştırma gerektiren ödevler olması nedeniyle, iyice araştırma yapılarak incelenmelidir.

Tez hazırlatmak isteyen öğrencileri bize ulaşabilir, destek alabilir, öğrencisiyim, ödevim var, tez konusu arıyorum diyen öğrenciler bizden destek alabilir.

1 thought on “Doktora tezi danışmanlığı”

 1. Doktora tezi yazmak istiyorum.
  Konu: Turkey as interesting market for SME for production and sales (Bilimsel arastirma)
  Sayfa Sayisi: 120-130 Sayfa
  Teslimat Süresi: 6-7 ay
  => Yabancı yatırımların yerseçimini etkileyen faktörler nedir?
  => Yabanci Kobilerin Türkiyedeki (agirlikli olarak Alman KOBI´lerin) yatirimlarini nasil artirabiliriz?
  => Türkiyede yatrim yapmis olan Alman sirketleri ile bir soru cevap arastirmasi ile alinan sonuclarin KOBI´lerin yatirimlarin hangi riskler ve kazanclari olduklarini arastirip paylasmak.
  => Türkiyedeki toplam DDY (Foreign Direct Investment) girişi 2002 yili öncesi ile 2003-2017 ve 2018-2020 karsilastirilmasi (ülkeler ve sektörel alanda ve bu sektörlerin gelismesi)
  => Türkiyedeki devlet tarafindan yabanci KOBIlere (Avrupa Birligine bagli olan ülkelerdeki KOBIlere) verecek maddi ve hukuki destek ve garantileri nedir?
  => Hangi sektörler gelecek 10 yil icinde en yüksek büyüme rakamlari ile damgasini vuracaktir? Yani hangi sektörlerin gelecegi parlak (bilimsel kanitlanmis)
  => Demirbağ (1995) Türkiye’deki çok uluslu firmaların yer seçimlerini etkileyen faktörleri saptamıştır. Erden’in çalışmasının bulguları (1996) çok uluslu firmaların
  Türkiye’yi pazar potansiyeli, coğrafi yakınlık, düşük işçilik giderleri bakımlarından tercih ettiklerini göstermektedir. Bu tercihler Cumhurbaskanligi sistemine gecildikten sonra degistimi veya sistem degistikten sonra bunlari siralamasi nasildir?
  => Türkiye Ekonomisinin 2003 ile 2017 ve 2018 ile bugüne kadar olan süre icinde önemli rakamlari ve kiyaslamasi… Rakamlarda degisiklik olmus ise bunlari bilimsel sebepleri.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Türkiye tez merkeziTürkiye tez merkezi

Türkiye tez merkezi, yazma döneminde destek almak isteyen öğrencilere yardımcı olmaktadır. Lisans öğrencileri ilk kez akademik çalışma yapacakları için teknik olarak nasıl yazılır bilmeyebilir. Bu aşamada öğrenciler destek almak için

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?