Sosyal bilimler
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Sosyal bilimler

Sosyal Bilimler alanında tez çalışması yapmak isteyen lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencilerine tez merkezi olarak yardımcı olunur. Sosyal bilimler tez hazırlama nasıl olur, tez nasıl yazılır, tez hazırlama kriterleri nelerdir incelemek için tıklayın

Tez yazdırmak, proje hazırlatmak, makale yazdırmak isteyen öğrencilere lisans, yüksek lisans, master düzeylerinde hizmet vermekteyiz.

Sosyal bilimler alanı çok geniştir. İçine birçok bilim dalı girer. Tüm alanlarda üniversite öğrencilerine, tez yazımı, tez hazırlama, tez düzenlemesi konularında destek vermekteyiz.

Tez yazım kılavuzuna göre tez düzenlemesi, tez kurallarına göre tez yazımı yapmaktayız. Tez hazırlama yanında, proje hazırlama, proje yazımı, bitirme projesi , yüksek lisans mezuniyet projesi hazırlama aşamalarında yardımcı olmaktayız.

Tez örneklerine, proje örneklerine sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

03 Mayıs 2016
789 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter