Ücretlendirme
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Ücretlendirme

Ücretlendirme hakkında detaylı bilgi vereceğimiz makaleyi dikkatlice okuyabilirsiniz. Akademik hizmet konusunda 15 yıldır çalışmakta olan deneyimli ekibimiz ödev, tez, proje, makale, tez düzenlemesi, intihal düşürme hakkında yardımcı olmaktadır. Lisans ücretleri, yüksek lisans ücretleri, bitirme tezi fiyatları, mezuniyet projesi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyen üniversite öğrencileri bize müracaat etmektedir.

Tez ücretlendirmesi neye göre değişir, tez hazırlatmak isteyen öğrenciler ücretlerin neye göre değiştiğini bilmek ister. Fiyatlar, sayfa sayısına göre ve teslim tarihine göre değişir. Süre az ise yüksek ücretlendirme ile karşılaşmak normal olabilir. Süre fazla ise sayfa sayısı normal düzeyde seyreder.

Proje ücretlendirme de aynı benzer kriterlere göre değişir. Süre uzunsa, ücretler düşük olur, ancak tez yazım döneminde az süre ile düşük ücrete proje hazırlatmak biraz zor olacaktır. Sayfa sayısı her zaman ikinci planda yer alır.

Makale fiyatları, makale konusu, makale sayfasının sayısı, bilimsel dergide yayınlanıp yayınlanmamasına göre değişiklik gösterir. Makale düzeyi de belirleyici olabilir. Lisans düzeyindeki makale ile yüksek lisans makalesinde fiyatlar değişik olacaktır.

Ödev yaptırma fiyatları, ödevin niteliğine göre, zorluk derecesine, İngilizce mi yoksa Türkçe mi olacağına göre değişiklik gösterebilir. Uzmanlık gerektiren ödevler ile kolayca herkesin yapabileceği akademik çalışmaların ederleri de farklı olacaktır. Tez hazırlama fiyatları makalesine bakabilirsiniz.

Bitirme tezi fiyatları, bitirme projesi ücretleri sayfa başı neredeyse aynıdır. Detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

20 Haziran 2017
2.687 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter