Tez hazırlama fiyatları
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Tez hazırlama fiyatları

Tez hazırlama fiyatlarıtez hazırlama fiyatları, yazdırmak isteyen öğrencilerin öğrenmek istediği konulardan biridir. Tez hazırlama aşamalarından olan, konu belirleme, yazımı ve formatlama konularında lisans, yüksek lisans, master öğrencileri destek almak isteyebilir. Tez danışmanlık hizmeti veren merkezler üniversite öğrencilerine akademik katkı sunmaktadır.

Tez hazırlama fiyatları ne kadar

Tez yazan şirketler, verdikleri hizmet karşılığında lisans, yüksek lisans bitirme tezlerinde, yüksek lisans için ücret talebinde bulunacaktır. Tez hazırlama fiyatları neye göre değişir, bu soruya kısaca cevap verelim.

Tez yazım ücretleri

Tez hazırlama ücretleri, sayfa sayısına göre değişir, lisans ve yüksek lisans olup olmadığına göre değişir, ayrıca teslim tarihine göre de değişiklik gösterir. Bunlara ilave olarak İngilizce veya Türkçe olmasına göre değişir. Parayla tez yazdırma için bize ulaşan öğrenciler bizi ulaştığında sordukları sorular; yazdırmak kaç para, parayla yazdıran var mı, yazdırmak istiyorum ama kaç para diyerek bizden bilgi istemektedir.

tez yazım ücretleri

Tez hazırlama merkezleri, tüm aşamalarda destek verdiği gibi bazı talep edilen bölümler için de yardımcı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse, düzenleme yaptırmak isteyenler sadece bu bölüm için destek isteyebilir. Yazım kılavuzuna göre düzenleme işlemi, yazım kılavuzu word olarak ya da pdf olarak indirilir ve buna uygun düzeltme yapılır. Tez düzenleme fiyatları da sayfası sayısına göre değişiklik gösterir.

Parayla yazdırmak isteyen var mı, tamamı olmasa bile öğrenciler küçük bölümlerde destek almayı tercih eder. Sadece word e aktarmak için istekte bulunanlar bile olmaktadır. Ekibimiz, tüm öğrencilere bitirme hazırlama konusunda detaylı bilgi vermektedir.

tez yazım ücretleri

Tez hazırlama için destek alınan bölümlerden biri de intihal düşürme talebidir. Yazarken alıntılara, atıflara ve intihale dikkat etmeyen öğrenciler intihal programından çıkan oran karşısından şok olmakta ve hemen intihal düşürme için merkez aramaktadır. İntihal düşürme fiyatları orana göre ve sayfa sayısına değişir.

tez hazırlama ücreti

Lisans, yüksek lisans öğrencilerin tez yazan şirketlerden destek almasının en büyük nedeni danışman hocalarının ilgisiz tutumlarından kaynaklanmaktadır. Danışman hocaların nasıl yapılacağını göstermeden istekte bulunmaları neticesinde öğrenciler çıkış yolu aramaktadır. Tez yazım ücretleri için bizden destek alabilirsiniz.

 

12 Aralık 2016
1.821 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter