2024 Tez hazırlama fiyatları kaç lira Mutlaka Okuyun

Tez hazırlama fiyatları tarafımıza en sık sorulan sorulardan biridir. Parayla tez yazdırma fikrine sahip öğrenciler, ücretleri merak etmektedir. Ön lisans, lisans tezleri ile yüksek lisans, doktora tezi tahmini ücretlendirme aşağıda yer almaktadır. Birçok kritere göre ücretlendirme yapılmaktadır. Tez yazdırmak istiyorum diyen öğrenciler bu yazıya mutlaka göz atın.

2019 tez hazırlama fiyatları

Tez hazırlama fiyatları ne kadar

Tez hazırlama ücretleri değişkendir. Sabit değildir. Tez yazan kişiden kişiye, şehre, konuya ve üniversiteye göre değişir. Aşağıda verdiğimiz hizmetlerin sayfa başına olan TL ücretleri yer almaktadır.

Sayfa Başı Tez Hazırlama Fiyatları Ne Kadar

Ön Lisans 20 TL ile 40 TL
Lisans 40 TL ile 50 TL
Yüksek Lisans 50 TL ile 80 TL
Hukuk 50 TL ile 80 TL
MBA 50 TL ile 80 TL
İngilizce 50 TL ile 80 TL
Mühendislik/Mimarlık 50 TL ile 80 TL
Elektrik/Elektronik 50 TL ile 80 TL
Endüstri Mühendisliği 50 TL ile 80 TL
İşletme 50 TL ile 80 TL
Bitirme Tezi 50 TL ile 80 TL
Tezsiz Yüksek Lisans Projesi 50 TL ile 80 TL
İngilizce Essay 50 TL ile 80 TL
SPSS Analiz ücreti Bizi arayın
Literatür Tarama 50 TL ile 80 TL
Mezuniyet Tezi 50 TL ile 80 TL
İş Sağlığı Güvenliği 50 TL ile 80 TL
İntihal Raporu 100 TL
İntihal Düşürme Ortalama Ücret Bilgi için arayın
İstatistik Analiz ücretleri Ne Kadar Bilgi için arayın
Tez Düzenleme Ücretleri ( Genel ) 300 TL ile 500 TL

Yüksek lisans tezi yazdırma fiyatları

En çok merak edilen sorulardan biri lisans üstü tezlerinin ücretleridir. Yüksek lisans tezlerini yazmak biraz daha zordur. Bu yüzden süre önemlidir. Geniş süre varken sayfası ortalama olarak 30 ile 60 TL arasında değişmektedir. Yüksek lisans tez ücretleri daha önce konunun literatürde işlenip işlenmediğine göre değişiklik göstermektedir. Tez hazırlama fiyatları neye göre belirlenir, okumaya devam edin.

Parayla tez yazdırma ücretleri ne kadar

Uygun şartlarda öğrenciler tezini yazdırmak istemektedir. Akademik danışmanlık desteği alarak tezini yazdırmayı isteyen öğrenciler ücrete göre karar vermektedir. Bunun için öğrencilere önerimiz hem fiyatlara hem de kaliteye önem vermeleri olacaktır. Çok düşük ücretlerden tez yazdırma isteği, ileride sorun çıkartabilir.

Tez fiyatları neye göre değişir

Hazırlanacak tezin konusuna, sayfa sayısına, intihal oranına, Türkçe – İngilizce olmasına ve teslim süresine göre değişir. Ayrıca, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora tezi olmasına göre farklılık gösterir. Aşağıda bunların üzerinde duralım.

Tez konusu fiyatları nasıl belirler

Tezin konusu, tez yazma fiyatlarını etkileyen faktörlerden biridir. Kaynağı fazla olmayan ve yabancı kaynaklardan fazla istenmesi durumunda tez fiyatları yüksek olacaktır. Bu yüzden kolay tez konusu her zaman düşük ücretlendirilir. Tez hazırlama fiyatları içinde ilk başta önemli olan konudur.

Teslim süresi tez yazım ücretlerini nasıl etkiler

Birebir tezin fiyatını etkiler. Tezin hazırlanması için 3 ayı olan bir bitirme tezi fiyatı ile 1 hafta süresi kalan tezin ücreti aynı olmaz. Ucuz tez yazdırmak için erkenden tez danışmanlık firmasına başvurun.

İp ucu : Tez yazdırmayı son zamana bırakmayın.

Sayfa sayısı fiyatlandırma için önemlidir

Tezin sayfa sayısı ne kadar fazla olursa ücret o kadar artar. Sayfanın fazla olması ucuz olması için bir neden değildir.

Türkçe ve İngilizce bitirme tez fiyatları ne kadar

Türkçe tez yazan çok fazla olduğu için ücretleri daha düşüktür. Fakat ingilizce tez yazdırmak daha pahalı olacaktır.

Tezin fiyatı ucuzdan pahalıya şöyle sıralanır: Ön lisans, lisans, yüksek lisans, master, MBA, doktora tezi .

Sosyal bilimlerde istenen ücretler ile mühendislik bilimleri için talep edilenler aynı değildir. Mühendislik için hazırlanacak tez ücretleri daha pahalıdır.

İntihal oranı : Benzerlik oranı fiyatları etkileyen bir diğer etmendir. %10 istenen bir oran ile %40 intihal oranı fiyatı aynı olmaz.

Şabloba göre tez düzenleme ne kadar

Tez yazım kılavuzuna göre düzenleme ücretleri danışmanlık firmalarına göre değişiklik gösterir. Bazı danışmanlık hizmeti veren firmalar tek fiyat verirken diğerleri sayfa başı ücretlendirmesi yapar.

A4 sayfa başı tez düzenlemesi  değişir. Tez düzenleme fiyatlarını belirleyen faktörler, teslim süresi, sayfa sayısı, kaynak sayısına göre değişir.
Öğrencinin üniversitesinin tez yazım kılavuzu esas alınarak yapılan formatlaması genelde bir günde teslim edilir.

Tez ve proje fiyatları arasında küçük fark vardır. Tezsiz yüksek lisans öğrencileri proje hazırlayıp teslim eder. Akademik kurallara göre hazırlandığı için yine yoğun akademik emek harcanır. Fakat ücretleri tezden biraz daha ucuzdur.

İntihal oranı düşürme fiyatları ne kadar

Yüksek çıkan intihal oranını düşürme ücretleri akademik danışmanlık firmasına göre farklılık gösterir. Konunun zorluğuna göre sayfa başı ya da kelime hesabı yapılır.
1 sayfa 240 kelime hesap edilir. İntihal raporundaki kelime sayısı, benzerlik oranı ile hesaplanır. A4 sayfası 15 lira ile 25 lira arasında intihal düşürme fiyatı verilir. Tez hazırlama fiyatları içinde normalde %20 ile intihal oranı ile teslim edilme şartı yer almaktadır.
Teslim süresi, konu, lisans, yüksek lisans ve doktora tezi olmasına göre farklı ücretlendirilir.

Tez yazım sektörü küçük bir ailedir. Fiyatları birbirine yakındır. Herkes neredeye birbirini tanır. Danışmanlık hizmeti veren iyi firmalar daha yüksek ücret isteyebilir. Kaliteli işi yapanların biraz daha pahalı fiyatlardan çalışmaları normaldir.

Kredi kartı ile tahsilat yapanlar var. İnternet sitelerinde sanal pos uygulaması olanlar kredi kartıyla ücreti almaktadır.

Tez yazım fiyat politikamız nedir

Tez hazırlama merkezimizde çalışmalarınız kısa sürede incelenir. Parayla tez yazdırmak isteyen öğrenciler en çok ücreti öğrenmek ister. Her öğrenciye tez danışmanı verilir. Ortalama 1-3 saat içinde ücretlendirme yapılır.

Tez fiyatları tez yazan kişilere göre farklılık gösterir. Bu yüzden insan kaynakları ekibimiz fazla olduğu için sadece bir tez danışmanına sormayız. En az üç kişiye sorarız. En uygun fiyatı veren kişinin ücreti referans olarak alınır. Sonra tez yazdırmak isteyen öğrenciye iletilir. Tez hazırlama fiyatları konusunda yazılan en iyi yazının sonuna geldiniz.

Benzer süreç proje ödevi, bitirme projesi için de geçerlidir. Tez düzenleme ücretleri öğrencinin durumuna göre belirlenir. intihal oranı düşürme için de aynı durum geçerlidir. İntihal raporunu ücretsiz vermekteyiz.
Tez ve proje yazdırmak isteyen öğrenciler bize hemen ulaşabilir. internet sitesinde yer alan iletişim numaralarından bizi arayabilirsiniz. Ödev proje yapılır.

SOL ATTAKİ WHATSAP İKONUNA DOKUNARAK BİZE ULAŞIN.

İlgili Yazılar

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?