Tez hazırlama fiyatları

Tez hazırlama fiyatları, tez yazdırmak isteyen öğrencilerin öğrenmek istediği konulardan biridir. Tez hazırlama aşamalarından olan tez konusu belirleme, tez yazımı ve tez düzenlemesi konularında lisans, yüksek lisans, master öğrencileri destek almak isteyebilir. Tez danışmanlık hizmeti veren merkezler üniversite öğrencilerine akademik katkı sunmaktadır.

Tez yazan şirketler, tez hazırlama şirketleri verdikleri hizmet karşılığında lisans, yüksek lisans bitirme tezlerinde, yüksek lisans tezleri için ücret talebinde bulunacaktır. Tez hazırlama fiyatları neye göre değişir, bu soruya kısaca cevap verelim.

Tez hazırlama ücretleri, sayfa sayısına göre değişir, lisans ve yüksek lisans olup olmadığına göre değişir, ayrıca teslim tarihine göre de değişiklik gösterir. Bunlara ilave olarak İngilizce veya Türkçe olmasına göre değişir. Parayla tez yazdırma için bize ulaşan öğrenciler bizi ulaştığında sordukları sorular; tez yazdırmak kaç para, parayla tez yazdıran var mı, tez yazdırmak istiyorum ama kaç para diyerek bizden bilgi istemektedir.

Tez yazdırma merkezleri, tüm aşamalarda destek verdiği gibi bazı talep edilen bölümler için de yardımcı olmaktadır. Örnek vermek gerekirse, düzenleme yaptırmak isteyenler sadece bu bölüm için destek isteyebilir. Tez yazım kılavuzuna göre düzenleme işlemi, yazım kılavuzu word olarak ya da pdf olarak indirilir ve buna uygun düzeltme yapılır. Tez düzenleme fiyatları da sayfası sayısına göre değişiklik gösterir.

Parayla tez yazdırmak isteyen var mı, tamamı olmasa bile öğrenciler küçük bölümlerde destek almayı tercih eder. Sadece word e aktarmak için istekte bulunanlar bile olmakatadır. Ekibimiz, tüm öğrencilere bitirme tezi hazırlama konusunda detaylı bilgi vermektedir.

Tez hazırlama için destek alınan bölümlerden biri de intihal düşürme talebidir. Tez yazarken alıntılara, atıflara ve intihale dikkat etmeyen öğrenciler intihal programından çıkan oran karşısından şok olmakta ve hemen intihal düşürme için merkez aramaktadır. İntihal düşürme fiyatları orana göre ve sayfa sayısına değişir.

Lisans, yüksek lisans öğrencilerin tez yazan şirketlerden destek almasının en büyük nedeni danışman hocalarının ilgisiz tutumlarından kaynaklanmaktadır. Danışman hocaların nasıl yapılacağını göstermeden istekte bulunmaları neticesinde öğrenciler çıkış yolu aramaktadır. Tez yazdırmak istiyorum diyorsanız arayın destek verelim.

12 Aralık 2016
389 kez görüntülendi