Tez hazırlama firmaları

tez hazırlama firmaları

Tez hazırlama firmaları, tez yazdırmak isteyen lisans, yüksek lisans, master, MBA ve doktora öğrencilerine ücret karşılığı danışmanlık veren şirketlerdir. Danışmanlık veren şirketler üniversite öğrencilerine ödev hazırlama, proje yazımı ve akademik yazım konularında tez hizmetleri sunmaktadır.

Tez hazırlama firmaları

Üniversite öğrencilerinin birçoğu tez yazmayı bilmemektedir. Üniversitede tez nasıl yazılır sorusunun cevabı verilmektedir. İlk yıllardan itibaren araştırma yöntemleri, tez değerlendirmesi ve tez incelemesi dersleri verilir. Fakat birçok öğrenci buna rağmen tez yazımını bilmez. Bu konuda lisans, yüksek lisans ve master öğrencilerine tez hazırlama firmaları destek verir.

Tez hazırlama merkezleri

Destek almak isteyen üniversite öğrencileri tez yazan yerleri araştırır. Birçok öğrenci kendi yaşadığı yerdeki merkezlerden yardım almak ister. Bir sorun olduğunda gidip görüşmek için bunu tercih ederler. Ancak teknolojinin sunduğu imkanları değerlendirmek için başka bir şehirdeki tez merkezinden de profesyonel destek alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, tez hazırlama merkezimiz İstanbul’da olmasına rağmen, Ankara, İzmir, Antalya, Konya, Trabzon ve diğer şehirlerden tez yazdırmak isteyen öğrenciler bizi arar.

Tez danışmanlık şirketleri

Tezini yazdırmak isteyen öğrenciler hangi şirketten akademik danışmanlık alabilir. İlk önce küçük bir araştırma yapmasını tavsiye ederiz. Web sitesini inceleyerek, verdiği hizmetleri değerlendirmeniz gerekir. Site sadece reklam için mi hazırlanmış yoksa içinde gerçekten işi bilen birileri tarafından mı hazırlanmış. Bunun yanında şikayet sitelerine düşmüş mü buna bakabilirsiniz. Tez danışmanlık şirketleri için karar verirken araştırma yaptıktan sonra telefon ile arayın ve iletişim kurmayı deneyin.

Tez hazırlama aşamaları

Sitedeki iletişim numaralarından arayarak verdikleri hizmetleri, hangi çalışmaları daha önce yaptıklarını öğrenmeye çalışın. Çalışma şartları, ödeme şekilleri, gönderme yolunu öğrenmeye çalışın. Birçok site sadece mail üzerinden iletişim kurmayı tercih eder. Mail üzerinden iletişim yeterli olmayabilir. Bazen anlık olarak whatsapp ya da telefon üzerinden ulaşmanız gerekebilir. Yüz yüze görüşmeyi bir çok danışmanlık şirketi kabul etmeyebilir. Öneri olarak sunabilirsiniz. Tez hazırlama aşamalarında size hangi süreçlerde ilerleme attıklarını mutlaka öğrenin.

Tez hazırlama fiyatları

Tez yazdırmayı düşünen öğrencilerin öğrenmesi gereken konulardan biri de yazım ücretleridir. Danışmanlık firmaları bakımından standart ücret politikası yoktur. Herkes kendine göre ücret politikası uygulamaktadır. Bazısı sayfa başı ücret alırken bazıları da ön lisans, lisans, yüksek lisans tezine tek fiyat verir. Tez hazırlama fiyatını öğrendikten sonra, ödemeyi nasıl yapacağınızı öğrenmenizde fayda var.

Tez hazırlama istanbul

Tez yazan firmaların birçoğu İstanbul, Ankara’da yer almaktadır. Bunun nedeni, birçok üniversiteye sahip olmasındandır. İstanbul’da özel üniversite ve devlet üniversitesi sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu sebeple tez hazırlama İstanbul öğrencileri için önem taşır.

Tez hizmetleri

Son olarak danışmanlık şirketini belirlediniz, ücret bilgisini konuştunuz. Size sunacağı hizmetleri ve ödeme şeklini hallettiniz. Tez yazdırmayı isteyen öğrencilere küçük bir tavsiyemiz daha var. Tez hizmetlerini almaya başlamadan önce tez konusu, tez önerisi gibi çalışmayı ücret ödemeden yapmalarını isteyin . Kendine güvenen firmalar bunu yerine getirecektir.

Ücretsiz tez hizmetlerimiz

Tez yazdırmayı isteyen öğrencilere sunduğumuz tez hizmetleri hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum. Ücretsiz sunduğumuz tez hizmetleri; tez konusu ve tez örneklerini sunmaktır. Tezini yazdırmak istemeyip, kendisi yazmak isteyen ancak küçük hizmet almayı tercih eden öğrenciler var. Bunlar küçük destek alarak yazmayı kendi başına yapabilir. Bu  öğrenciler bizden talep etmeleri halinde örnek tezleri ve tez konusunu alabilir.

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?