1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Uluslararası tez merkezi

Uluslararası tez merkeziUluslararası tez merkezi olan ekibimiz lisans, yüksek lisans, master düzeyindeki öğrencilere akademik destek vermektedir. Sadece Türkiye’deki öğrencilere değil, aynı zamanda ödev, proje, çizim, yazım hakkında destek isteyenlere hizmet vermekteyiz.

Uluslararası tez merkezi demek tüm dünyadaki öğrencilere yardımcı olan merkez anlamına gelir. Örneklerine ulaşmak için ulusal tez merkezine gelen öğrenciler aradıkları pdf versiyonundaki örneklere buradan ulaşabilir.

 

Uluslararası tez merkezi

Tarama nasıl yapılır, yök konularına nasıl ulaşılır, konularında detaylı makale yazdık. Bunları inceleyebilirsiniz. Basit tarama, detaylı tarama makalelerine özellikle iyi dikkat etmeniz gerekir. Merkezimizden uluslararası yardım almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu yazıyı okuyun  Tez hazırlama tez yazım merkezi

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
02 Ocak 2017
1.868 kez görüntülendi
Share