1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tez yazım merkezi

Tez yazım merkeziTez yazım merkezi, yazım dönemine gelen üniversite öğrencilerine destek vermektedir. Tez nedir, nasıl yazılır, yazarken nelere dikkat etmek gerekir, püf noktaları, ipuçları nedir şeklinde sorulara cevap vermektedir.

Yazım merkezinde öğrencilere verdiğimiz desteği sıralamak gerekirse, ulusal merkezinde, yök konularına erişmek isteyen, bunları bilgisayarına indirmek isteyen öğrencilere nasıl arama yapılır, nasıl bulunur konusunda yardımcı olmaktayız.

 

Tez yazım merkezi

Ulusal tez merkezi resmi sayfasına giderek ana ekranda araştırma yapabilir, türe göre, bölüme göre liste halinde indirebilirsiniz. Yök merkezindeki arama motoru nasıl kullanılır bunu diğer makalelerde inceledik. Yök konularına ulaşmak, pdf örneklerine erişmek için bu yazıyı okumanız lazım. Konu arayan öğrencilerin konu bulmasında yardımcı olunur.

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu yazıyı okuyun  Hızlı tez nasıl yazılır

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
02 Ocak 2017
1.251 kez görüntülendi
Share