Akademi tez merkezi
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Akademi tez merkezi

Akademi tez merkezi, üniversite öğrencilerine üniversite öğrenimi boyunca ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olur. Tez merkezi, tez işlerinde lisans, yüksek lisans, lisansüstü, master öğrencilerine destek verir.

Tez tarama siteleri içinde en yaygın kullanılan site olan ulusal tez merkezine giren öğrenciler aradıkları konu başlığındaki tez örneklerini indirip incelemeyi planlar. Akademisyenlerin, araştırmacıların ilk tercihi olan tez merkezi yök sayesinde öğrenciler kısa sürede bilgiye ulaşabilir.

Akademi tez merkezi, akademik konularda tez taraması yapmak isteyen öğrencilere tez konusu bulmada yardımcı olur. Benzer örnek tezlere bakarak öğrenciler konu oluşturmada adım atabilir.

Yök tez merkezi sitesinden indirme yapmak isteyen öğrenciler, tarama yapmaya başlamadan önce hangi türde arama yapacaklarını, ne bulmaya çalıştığını çok iyi bilmeleri gerekir. İlgili yerlere girilen anahtar kelimeler sayesinde tez arama motoru size onlarca değişik tez örneğini listeler.

Akademi tez merkezi

Akademi tez merkezi olarak öğrencilere tez konusu belirleme, kaynak bulma, literatür taraması, kapak hazırlama, içindekiler tablosu oluşturma aşamalarında destek vermekteyiz.

Yök ulusal tez merkezi hakkında makaleyi okumak için tıklayın

Ulusal tez merkezi sitesinde tez arama motoru sayesinde istediği örnek tezlere ulaşamayan öğrencilere tez örneklerini pdf olarak bulmada yardımcı olmaktayız.

 • Akademi tez merkezi ile ilgili aramalar
  yök tez konuları
  yök tez indirme
  tez tarama siteleri
  tez örnekleri
  tez arama motoru
  tez örnekleri pdf
  tübess tez
  tez konusu örnekleri
02 Ocak 2017
861 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter