1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Akademi tez merkezi

Akademi tez merkeziAkademi tez merkezi, üniversite öğrencilerine üniversite öğrenimi boyunca ihtiyaç duydukları tüm konularda yardımcı olur. Tez merkezi, yazım işlerinde lisans, yüksek lisans, lisansüstü, master öğrencilerine destek verir.

Tarama siteleri içinde en yaygın kullanılan site olan ulusal merkezine giren öğrenciler aradıkları konu başlığındaki örnekleri indirip incelemeyi planlar. Akademisyenlerin, araştırmacıların ilk tercihi olan tez merkezi yök sayesinde öğrenciler kısa sürede bilgiye ulaşabilir.

Akademi merkezi, akademik konularda tarama yapmak isteyen öğrencilere konu bulmada yardımcı olur. Benzer örneklere bakarak öğrenciler konu oluşturmada adım atabilir.

Yök merkezi sitesinden indirme yapmak isteyen öğrenciler, tarama yapmaya başlamadan önce hangi türde arama yapacaklarını, ne bulmaya çalıştığını çok iyi bilmeleri gerekir. İlgili yerlere girilen anahtar kelimeler sayesinde arama motoru size onlarca değişik tez örneğini listeler.

Bu yazıyı okuyun  Hızlı tez nasıl yazılır

Akademi tez merkezi

Akademi tez merkezi olarak öğrencilere konuları belirleme, kaynak bulma, literatür taraması, kapak hazırlama, içindekiler tablosu oluşturma aşamalarında destek vermekteyiz.

Yök ulusal tez hakkında makaleyi okumak için tıklayın

Ulusal tez merkezi sitesinde arama motoru sayesinde istediği örnek tezlere ulaşamayan öğrencilere örneklerini pdf olarak bulmada yardımcı olmaktayız.

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Yök tez merkezi nedir nasıl girilir
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
02 Ocak 2017
1.465 kez görüntülendi
Share