Tez intihal belgesi
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Tez intihal belgesi

Tez intihal belgesi almak isteyen öğrencilere destek vermekteyiz. Tezi için orijinallik belgesi talep eden lisans, master, yüksek lisans, doktora öğrencilerine ücret karşılığında geçerli dokuman vermekteyiz.

Tezi teslim etmeden önce danışman hoca, ilgili mevzuat gereği tez intihal belgesi ister. Geçerli intihal oranını aşmayacak şekilde intihal raporu sunmanız zorunludur. Birçok üniversite öğrenciye tek kullanım hakkı tanıdığı için, öğrenciler, oranı farklı yollardan çözmek ister.

Tez intihal belgesinde oran, yüksek çıkması durumunda düşürmeniz gerekir. İntihal düşürme ile ilgili sorun yaşayan öğrencilere destek vermekteyiz. Belgeyi kabul edilebilir oranın altına düşürdükten sonra danışman hocanıza teslim edebilirsiniz.

İntihal düşürme için gerekli olan dosyalar, teziniz ve intihal rapor belgesidir.

İntihal belgesi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Belge, sadece tez için değil aynı zamanda proje, makale ve ödev yapan öğrencilere de vermekteyiz.

İntihal belgesi almak isteyen öğrenciler revizyonu kendiler yapmaları halinde 1 hak daha vermekteyiz. Bizi arayın hemen yardımcı olalım.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

07 Haziran 2017
569 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter