+905325266588
bilgi@tezmerkezim.net

Tez intihal belgesi

Tez intihal belgesiTez intihal belgesi nedir, nasıl alınır, acil lazım diyen öğrencilere intihal raporu veriyoruz. Tezi için orijinallik belgesi talep eden lisans, master, yüksek lisans, doktora öğrencilerine ücret karşılığında geçerli dokuman vermekteyiz.

Akademik çalışmayı teslim etmeden önce danışman hoca, ilgili mevzuat gereği intihal belgesi ister. Geçerli benzerlik oranını aşmayacak şekilde intihal raporu sunmanız zorunludur. Birçok üniversite öğrenciye tek kullanım hakkı tanıdığı için, öğrenciler, oranı farklı yollardan çözmek ister.

Tez intihal belgesi

Tez benzerlik belgesinde oran, yüksek çıkması durumunda düşürmeniz gerekir. İntihal düşürme ile ilgili sorun yaşayan öğrencilere destek vermekteyiz.  Belgeyi kabul edilebilir oranın altına düşürdükten sonra danışman hocanıza teslim edebilirsiniz.

Benzerlik oranını düşürme için gerekli olan dosyalar, çalışmanız ve intihal rapor belgesidir.

İntihal belgesi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Belge, sadece tez için değil aynı zamanda proje, makale ve ödev yapan öğrencilere de vermekteyiz.

Benzerlik belgesi almak isteyen öğrenciler revizyonu kendiler yapmaları halinde 1 hak daha vermekteyiz. Bizi arayın hemen yardımcı olalım. Oranı düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?