1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tez intihal belgesi

Tez intihal belgesiTez intihal belgesi nedir, nasıl alınır, acil lazım diyen öğrencilere intihal raporu veriyoruz. Tezi için orijinallik belgesi talep eden lisans, master, yüksek lisans, doktora öğrencilerine ücret karşılığında geçerli dokuman vermekteyiz.

Akademik çalışmayı teslim etmeden önce danışman hoca, ilgili mevzuat gereği intihal belgesi ister. Geçerli benzerlik oranını aşmayacak şekilde intihal raporu sunmanız zorunludur. Birçok üniversite öğrenciye tek kullanım hakkı tanıdığı için, öğrenciler, oranı farklı yollardan çözmek ister.

Tez intihal belgesi

Tez benzerlik belgesinde oran, yüksek çıkması durumunda düşürmeniz gerekir. İntihal düşürme ile ilgili sorun yaşayan öğrencilere destek vermekteyiz.  Belgeyi kabul edilebilir oranın altına düşürdükten sonra danışman hocanıza teslim edebilirsiniz.

Benzerlik oranını düşürme için gerekli olan dosyalar, çalışmanız ve intihal rapor belgesidir.

Bu yazıyı okuyun  Benzerlik oranı ile intihal arasındaki fark

İntihal belgesi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Belge, sadece tez için değil aynı zamanda proje, makale ve ödev yapan öğrencilere de vermekteyiz.

Benzerlik belgesi almak isteyen öğrenciler revizyonu kendiler yapmaları halinde 1 hak daha vermekteyiz. Bizi arayın hemen yardımcı olalım. Oranı düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  İntihal nedir nasıl tespit edilir
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
07 Haziran 2017
1.027 kez görüntülendi
Share