1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İntihali düşürmek için kaç sayfa yazmalıyım

İntihal oranını düşürmek isteyen öğrencilerin sorduğu sorulardan biri intihali düşürmek için kaç sayfa yazmalıyım sorusudur. Kaç sayfa yazılması gerektiğini bilmek için öncelikle intihal raporu almanız gerekir.

İntihal raporunuz elindeyse kaç sayfa yazmanız gerektiğini kolayca hesaplayabilirsiniz. Tezinizin kaç sayfa olduğunu, çıkan benzerlik oranının kaç olduğunu ve inmesi gereken oranı bilmeniz gerekir.

Kaç sayfa düzeltilmesi gerektiğini bulmak için bir form hazırladık. Aşağıdaki formu doldurup yollamanız halinde kısa süre içinde size kaç sayfa düzeltmeniz gerektiği ve nasıl yapmanız gerektiğini mail ile yolluyoruz.

Kaç sayfa düzenleme yapacağınızı öğrendikten sonra rapordaki renkli olan alıntı sayfalarından düzenleme işine başlayabilirsiniz.

İntihal oranı nasıl düşürülür makalesini okuyabilirsiniz.

Yeniden yazılacak sayfa sayısını belirleme aracı

İntihal düşürme yapılır – YouTube

17 Tem 2017 İntihal oranı kısa sürede düşürülür, benzerlik oranı yüksek mi çıktı, dert etmeyin kısa süre içinde düşürüp teslim ediyoruz. Serkan 0532 5266588 http://tezda…

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
29 Temmuz 2017
2.556 kez görüntülendi
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın