1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İntihal oranı nasıl düşürülür

İntihal oranı nasıl düşürülür sorusuna bu yazıda cevap vereceğiz. Aslında benzerlik oranını düşürmek sanıldığı gibi çok da zor değil. O zaman nasıl yapacağımızı anlatalım.

İntihal oranını daha doğrusu benzerlik oranını düşürmek için öncelikli olarak rapora ihtiyacımız var. Raporu danışman hocanızdan temin edebilirsiniz. Danışman hocanız vermezse bizi arayın biz yardımcı olmaktayız. Raporda benzerlik oranını, nerelerden alıntı yapıldığını pdf dosyası üzerinde üzerinde sayılar ve renkli yazılar olduğunu göreceksiniz. Aslında yapacağımız pdf dosyasındaki renkli yazıları yok etmek. Peki bunu nasıl yapacağız.

İntihal düşürme 

İntihal düşürme hizmeti almak için arayın. Serkan Hoca 05325266588

intihal oranı nasıl düşürülür

İntihal oranı nasıl düşürülür

Benzerlik raporundaki renkler bize bu yazıların başka akademik kaynaklar ile benzer olduğunu anlatır. İntihalin yüksek çıkmasına bu renkli yazıların olduğunu bilmek lazım. Bilgisayar başına geçip, raporu hangi word dosyasından aldıysanız onun üzerinde işlem yapacağız. Renkli yerleri özet çıkararak yeniden yazacağız. Kaç sayfa yazacağınızı hesaplamanız gerekir. Sayfa sayısı ile ya da kelime üzerinden hesap yapabilirsiniz. Hesaplama yapamayan arkadaşlar bizden destek alabilir.  Benzerliğin yüksek çıkmasının nedenleri makalesini okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez merkezi yök

Önemli: Anlam bütünlüğünü bozmayın

Özetini çıkarıp  yazarken anlam bütünlüğünün bozulmamasına dikkat etmeniz gerekir. Özet yanında kelimelerin eş anlamlarını kullanıp, cümle yapısını etken, edilgen yaparak da benzerlik oranını düşürmek mümkündür. Eski metin ile yeni metin arasındaki ilişki şöyle olmalı. Yeni metin yeni bir şey anlatmayacak, sadece intihal olan kısmı farklı şekilde ifade etmeniz gerekir.

intihal oranı nasıl düşürülür : İntihal düşürmek için hileye başvuranların kısa sürede tespit edildiğini söylemek gerekir. Hile yaparak programı yanıltmak kolay olabilir ancak yazının tekrar hocanız tarafından kontrol edileceğini unutmayın. Biraz zaman ayırıp yeniden düzenleyebilirsiniz.

İntihal düşürme yapılır

İntihal oranını düşürmek isteyen öğrencilere bu hizmeti vermekteyiz. Teslime kısa süre kalsa da istenen seviyeye düşürmekteyiz. Tamamen özgün çalışma ile cümleleriniz satır satır, paragraf paragraf okunarak düzeltme işlemini yapıyoruz.

Bu yazıyı okuyun  Turnitin hileleri

İntihal oranını düşürmede birçok referansımız vardır. Kendisinin haftalardır uğraştığını ama bir türlü düşüremediğini bize yolladıktan sonra sadece 1 gün içinde benzerlik oranını düşürdüğümüz için bize şükranlarını sunan birçok öğrenci mevcuttur.

İntihal oranı nasıl düşürülür makalesini beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım araçlarından sosyal medyada paylaşmanızı rica ederim.

 

İntihal raporu nedir, nasıl alınır okumak için tıklayın

Rapor Almak İstiyorum

Aşağıdaki formu doldurup yollayabilirsiniz. Size hemen dönüş yapılacaktır.

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
09 Haziran 2017
14.031 kez görüntülendi
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın