İntihal oranı nasıl düşürülür

İntihal oranı nasıl düşürülür sorusuna bu yazıda cevap vereceğiz. Aslında benzerlik oranını düşürmek sanıldığı gibi çok da zor değil. O zaman nasıl yapacağımızı anlatalım.

İntihal oranını daha doğrusu benzerlik oranını düşürmek için öncelikli olarak rapora ihtiyacımız var. Raporu danışman hocanızdan temin edebilirsiniz. Danışman hocanız vermezse bizi arayın biz yardımcı olmaktayız. Raporda benzerlik oranını, nerelerden alıntı yapıldığını pdf dosyası üzerinde üzerinde sayılar ve renkli yazılar olduğunu göreceksiniz. Aslında yapacağımız pdf dosyasındaki renkli yazıları yok etmek. Peki bunu nasıl yapacağız.

İntihal düşürme 

İntihal düşürme hizmeti almak için arayın. Serkan Hoca 05325266588

intihal oranı nasıl düşürülür

İntihal oranı nasıl düşürülür

Benzerlik raporundaki renkler bize bu yazıların başka akademik kaynaklar ile benzer olduğunu anlatır. İntihalin yüksek çıkmasına bu renkli yazıların olduğunu bilmek lazım. Bilgisayar başına geçip, raporu hangi word dosyasından aldıysanız onun üzerinde işlem yapacağız. Renkli yerleri özet çıkararak yeniden yazacağız. Kaç sayfa yazacağınızı hesaplamanız gerekir. Sayfa sayısı ile ya da kelime üzerinden hesap yapabilirsiniz. Hesaplama yapamayan arkadaşlar bizden destek alabilir.  Benzerliğin yüksek çıkmasının nedenleri makalesini okuyabilirsiniz.

Önemli: Anlam bütünlüğünü bozmayın

Özetini çıkarıp  yazarken anlam bütünlüğünün bozulmamasına dikkat etmeniz gerekir. Özet yanında kelimelerin eş anlamlarını kullanıp, cümle yapısını etken, edilgen yaparak da benzerlik oranını düşürmek mümkündür. Eski metin ile yeni metin arasındaki ilişki şöyle olmalı. Yeni metin yeni bir şey anlatmayacak, sadece intihal olan kısmı farklı şekilde ifade etmeniz gerekir.

intihal oranı nasıl düşürülür : İntihal düşürmek için hileye başvuranların kısa sürede tespit edildiğini söylemek gerekir. Hile yaparak programı yanıltmak kolay olabilir ancak yazının tekrar hocanız tarafından kontrol edileceğini unutmayın. Biraz zaman ayırıp yeniden düzenleyebilirsiniz.

İntihal düşürme yapılır

İntihal oranını düşürmek isteyen öğrencilere bu hizmeti vermekteyiz. Teslime kısa süre kalsa da istenen seviyeye düşürmekteyiz. Tamamen özgün çalışma ile cümleleriniz satır satır, paragraf paragraf okunarak düzeltme işlemini yapıyoruz.

İntihal oranını düşürmede birçok referansımız vardır. Kendisinin haftalardır uğraştığını ama bir türlü düşüremediğini bize yolladıktan sonra sadece 1 gün içinde benzerlik oranını düşürdüğümüz için bize şükranlarını sunan birçok öğrenci mevcuttur.

İntihal oranı nasıl düşürülür makalesini beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım araçlarından sosyal medyada paylaşmanızı rica ederim.

 

İntihal raporu nedir, nasıl alınır okumak için tıklayın

Rapor Almak İstiyorum

Aşağıdaki formu doldurup yollayabilirsiniz. Size hemen dönüş yapılacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?