1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tez merkezi yök

tez merkezi yökTez merkezi yök, çalışma yapmak isteyen araştırmacı, akademisyen, üniversite öğrencilerinin ulaşmaya çalıştığı sitelerden biridir. Tarama merkezleri içinde en çok ziyaret edilen site olması, birçok çalışmayı türüne ait örnek olması sayesinde öğrenciler örneklere kolayca ulaşabilir.

Tez merkezinde arama nasıl yapılır konusunu detaylıca işledik.  konuları içinde arama yapıyorsanız siteye mutlaka bakmanız gerekir. Bumerkezde ulaşamadığınız örneklere ulakbim’den belge şeklinde ulaşabilirsiniz.

 

Ulusal tez merkezi yök

Tez merkezi yök, birçok türde konularına göre listelenmiş tezleri size sunar. Arama motorunda anahtar kelimeleri bilinçli kullanarak aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Tez Merkezi nasıl kullanılır

 • Konu bulma
 • Örnek çalışma bulma
 • Literatür taraması
 • Kaynak bulma
 • İnceleme yapma

Yök dışında alternatif  merkezleri olarak, tübess ve isam a bakabilirsiniz.

 • Tez merkezi yök ile ilgili aramalar
  konuları
  tarama siteleri
  örnekleri
  arama motoru
  tübess
  isam
  örnekleri pdf
  nasıl hazırlanır
tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu yazıyı okuyun  Çeko tezi nasıl yazılır

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
02 Ocak 2017
1.451 kez görüntülendi
Etiketler:
Share