1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tez yazarken wordde sayfa numarası ekleme nasıl yapılır

wordde sayfa numarası eklemeTez hazırlamada wordde sayfa numarası ekleme, tez yazan öğrencilerin sorduğu sorulardan biridir. Özellikle iki farklı sayfa numarası ekleme nasıl yapılır öğrenmek istedikleri konulardan biridir. Bu yüzden wordde numara ekleme nasıl yapılır, ayrıca iki farklı sayfa numara verme nasıl yapılır bunları video ile açıklamak istedik.

Geniş detaylı, bol örneklerle açıkladığımız tez hazırlama makalesini okuyabilirsiniz.

Danışmanlık merkezi olarak, tez nasıl yazılır, yazarken nelere dikkat etmek gerekir, hazırlama kuralları nelerdir diye başlattığımız eğitici videolardan birisi ile daha karşınızdayız. Konulan kişi profesyonel yazan hocamız olup, tez düzenlemesi konusunda bilgi birikimini bizimle paylaşmaktadır.

wordde sayfa numarası ekleme

Aşağıdaki videoda iki farklı şekilde numaralandırmayı bulabilirsiniz.

 

 • wordde numarası ile ilgili aramalar
  numarasını istediğin sayfadan başlatma
  numarası silme
  tez numaralandırma
  istediğim sonra sayfa
  word ekleme kapak hariç
  wordde ekleme 2010
  word 2013
  word içindekiler oluşturma
tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu yazıyı okuyun  İntihali düşürmek için kaç sayfa yazmalıyım

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
17 Aralık 2016
2.110 kez görüntülendi
Share