Tez yazım kılavuzu

Tez yazım kılavuzu

Tez merkezi olarak tez yazım kılavuzuna uygun tezini düzenletmek isteyen lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine tez düzenlemesi hakkında yardımcı olmaktayız. Tez hazırlama konusunda akademik destek veren ekibimiz tüm üniversite öğrencilerine destek vermektedir. Tez hazırlama ile ilgili makaleyi inceleyebilirsiniz. Bu yazıda, tez hazırlama nedir, tez hazırlama kuralları nedir, tez hazırlama aşamaları nedir, tez yazım süreçleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tez yazım kılavuzu nedir, tez yazım kılavuzu hazırlanacak olan tezin hangi kriterlere göre yazılacağını içeren kılavuza denir. Her üniversitenin hazırlamış olduğu tez yazım kılavuzu vardır. Üniversitenizin tez yazım yönergesini siteden indirip ona uygun şekilde hazırlamanız zorunludur.

Tez hazırlamak isteyen öğrenciler için püf noktası vermek gerekirse, tez yazmaya başladığınızda, kaynakları okumaya başladığınızda tez yazım kılavuzunu indirin ve kurallarına göre , kriterlere uygun şekilde yazmaya başlayın. Tez yazım kurallarına göre yazmak önemlidir size zaman ve emek açısından kolaylık sağlayacaktır.

Tez yazım kılavuzlarına ulaşmak için tıklayın

03 Mayıs 2016
397 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter