+905325266588
bilgi@tezmerkezim.net

Tez yazım kılavuzu

Tez yazım kılavuzu arıyorumTez yazım kılavuzu, tezini yazan lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin kendi üniversitesi şablonuna göre düzenleme yapmaları gereken yönergenin adıdır.  Tez hazırlama konusunda akademik destek veren ekibimiz tüm üniversite öğrencilerine destek vermektedir. Tez hazırlama ile ilgili makaleyi inceleyebilirsiniz. Bu yazıda, hazırlama nedir, hazırlama kuralları nedir, hazırlama aşamaları nedir, süreçleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tez Yazım kılavuzu nedir, kılavuzu hazırlanacak olan hangi kriterlere göre yazılacağını içeren kılavuza denir. Her üniversitenin hazırlamış olduğu kılavuz vardır. Üniversitenizin yazım yönergesini siteden indirip ona uygun şekilde hazırlamanız zorunludur.

Tez yazım kılavuzu

Tez hazırlamak isteyen öğrenciler için püf noktası vermek gerekirse, yazmaya başladığınızda, kaynakları okumaya başladığınızda kılavuzunu indirin ve kurallarına göre , kriterlere uygun şekilde yazmaya başlayın.   kurallarına göre yazmak önemlidir size zaman ve emek açısından kolaylık sağlayacaktır.

Yazım kılavuzlarına ulaşmak için tıklayın

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?