1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tez yazım kılavuzu

Tez yazım kılavuzu arıyorumTez yazım kılavuzu, tezini yazan lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin kendi üniversitesi şablonuna göre düzenleme yapmaları gereken yönergenin adıdır.  Tez hazırlama konusunda akademik destek veren ekibimiz tüm üniversite öğrencilerine destek vermektedir. Tez hazırlama ile ilgili makaleyi inceleyebilirsiniz. Bu yazıda, hazırlama nedir, hazırlama kuralları nedir, hazırlama aşamaları nedir, süreçleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tez Yazım kılavuzu nedir, kılavuzu hazırlanacak olan hangi kriterlere göre yazılacağını içeren kılavuza denir. Her üniversitenin hazırlamış olduğu kılavuz vardır. Üniversitenizin yazım yönergesini siteden indirip ona uygun şekilde hazırlamanız zorunludur.

Tez yazım kılavuzu

Tez hazırlamak isteyen öğrenciler için püf noktası vermek gerekirse, yazmaya başladığınızda, kaynakları okumaya başladığınızda kılavuzunu indirin ve kurallarına göre , kriterlere uygun şekilde yazmaya başlayın.   kurallarına göre yazmak önemlidir size zaman ve emek açısından kolaylık sağlayacaktır.

Yazım kılavuzlarına ulaşmak için tıklayın

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
03 Mayıs 2016
1.098 kez görüntülendi
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın