1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Uzaktan eğitim tez proje danışmanlığı

Uzaktan eğitim tez proje danışmanlığı Uzaktan eğitim tez proje desteği almak isteyen öğrencilere tezsiz yüksek lisans projesi hazırlama konusunda destek vermekteyiz. Son yıllarda popüler olan uzaktan egitim, derslerin internet ortamında verilmesi, sınavların online yapılması neticesinde birçok öğrenci tarafından tercih edilir hale gelmiştir.

Uzaktan eğitim öğrencileri tezsiz yüksek lisans projesi hazırlayıp teslim ederler. Bitirme projesi hazırlama noktasında bizden destek isteyen öğrencilere tezsiz proje yapma hakkında yardımcı olmaktayız.

Tez hazırlamada diğer öğrencilere destek verdiğimiz gibi tezsiz yüksek lisans öğrencilerine de yardımcı olmaktayız. Tez konusu, tez önerisi, tez düzenlemesi alanlarında yardımcı olmaktayız.

Uzaktan eğitim tez proje danışmanlığı

Normal üniversiteye giden öğrencilerin aksine uzaktan öğrenim gören lisans ve yüksek lisans öğrencilerin bir takım dezavantajları söz konusudur. Bunlardan en önemlisi, canlı dersin olmamasıdır. Derslerin tam olarak anlaşılmaması nedeni ile ödevlerin tam olarak anlaşılması mümkün olmayabilir.

Bu yazıyı okuyun  Turnitin ücretsiz

Buna ilave olarak öğrencilerin çalışması nedeni ile dersleri yeteri kadar takip edememeleri, hem tez hazırlamayı ham de proje yazmayı zorlaştırabilir. Tüm bu öğrencilere akademik destek vermekteyiz.

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
03 Mayıs 2016
1.430 kez görüntülendi
Etiketler:
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın