1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

İngilizce intihal düşürme

ingilizce intihal düşürmeİngilizce intihal düşürme konusunda hizmet almak isteyen lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencilerine destek vermekteyiz. İngilizce tez yazan öğrencilerin en büyük sorunu intihale düşmektir.

Türkçe intihal düşürme hakkında yardımcı olduğumuz gibi yazılan tezlerde de yardımcı olmaktayız. İntihali düşürme kriterlerine göre tezinizi elden geçirmekteyiz. Anlam bütünlüğünü bozmadan ingilizce seviyenizi göz önünde bulundurarak intihali düşürmekteyiz.

İngilizce yazılmış tezinizdeki intihali düşürmenin püf noktaları, alıntı yapma, özet olarak tekrar yazma, cümle yapısını değiştirme şeklinde yaparak düşürmekteyiz.

İngilizce intihale düşmemek için dikkatli olmanız gerekir. Alıntı yaptığınız yerleri tırnak içine alıp referanslara yazmanız lazım.

ingilizce intihal düşürme

Destek almak için ne yapmanız gerekir

İlk önce intihal raporunu almanız gerekir. Raporu olmayan öğrencilere rapor temin ediyoruz. Rapor ile birlikte tezinizi mail olarak yollamanız yeterlidir. İntihal raporunda hangi bölümlerin değişeceğini inceleyip, kaç sayfa yeniden yazılacağını tesbit ediyoruz. Bu kriterlere bağlı olarak fiyat veriyoruz.

Bu yazıyı okuyun  Turnitin benzerlik oranı

Kabul etmeniz halinde çalışmaya başlıyor ve belirlenen tarihte teslim ediyoruz.

ingilizce intihal düşürme yapıp yeni rapor ile birlikte teslim etmekteyiz.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez için giriş bölümü nasıl yazılır (örnek)
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
08 Haziran 2017
2.934 kez görüntülendi
Share