İngilizce intihal düşürme

İngilizce intihal düşürme

İngilizce intihal düşürme konusunda hizmet almak isteyen lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencilerine destek vermekteyiz. İngilizce tez yazan öğrencilerin en büyük sorunu intihale düşmektir.

Türkçe intihal düşürme hakkında yardımcı olduğumuz gibi ingilizce yazılan tezlerde de yardımcı olmaktayız. İntihali düşürme kriterlerine göre tezinizi elden geçirmekteyiz. Anlam bütünlüğünü bozmadan ingilizce seviyenizi göz önünde bulundurarak intihali düşürmekteyiz.

İngilizce yazılmış tezinizdeki intihali düşürmenin püf noktaları, alıntı yapma, özet olarak tekrar yazma, cümle yapısını değiştirme şeklinde yaparak düşürmekteyiz.

İngilizce intihale düşmemek için dikkatli olmanız gerekir. Alıntı yaptığınız yerleri tırnak içine alıp referanslara yazmanız lazım.

Destek almak için ne yapmanız gerekir

İlk önce ingilizce intihal raporunu almanız gerekir. Raporu olmayan öğrencilere rapor temin ediyoruz. Rapor ile birlikte tezinizi mail olarak yollamanız yeterlidir. İntihal raporunda hangi bölümlerin değişeceğini inceleyip, kaç sayfa yeniden yazılacağını tesbit ediyoruz. Bu kriterlere bağlı olarak fiyat veriyoruz.

Kabul etmeniz halinde çalışmaya başlıyor ve belirlenen tarihte teslim ediyoruz.

İntihal düşürmeyi yapıp yeni rapor ile birlikte teslim etmekteyiz.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

08 Haziran 2017
648 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter