İngilizce intihal düşürme

ingilizce intihal düşürmeİngilizce intihal düşürme konusunda hizmet almak isteyen lisans, yüksek lisans, master ve doktora öğrencilerine destek vermekteyiz. İngilizce tez yazan öğrencilerin en büyük sorunu intihale düşmektir.

Türkçe intihal düşürme hakkında yardımcı olduğumuz gibi yazılan tezlerde de yardımcı olmaktayız. İntihali düşürme kriterlerine göre tezinizi elden geçirmekteyiz. Anlam bütünlüğünü bozmadan ingilizce seviyenizi göz önünde bulundurarak intihali düşürmekteyiz.

İngilizce yazılmış tezinizdeki intihali düşürmenin püf noktaları, alıntı yapma, özet olarak tekrar yazma, cümle yapısını değiştirme şeklinde yaparak düşürmekteyiz.

İngilizce intihale düşmemek için dikkatli olmanız gerekir. Alıntı yaptığınız yerleri tırnak içine alıp referanslara yazmanız lazım.

ingilizce intihal düşürme

Destek almak için ne yapmanız gerekir

İlk önce intihal raporunu almanız gerekir. Raporu olmayan öğrencilere rapor temin ediyoruz. Rapor ile birlikte tezinizi mail olarak yollamanız yeterlidir. İntihal raporunda hangi bölümlerin değişeceğini inceleyip, kaç sayfa yeniden yazılacağını tesbit ediyoruz. Bu kriterlere bağlı olarak fiyat veriyoruz.

Kabul etmeniz halinde çalışmaya başlıyor ve belirlenen tarihte teslim ediyoruz.

ingilizce intihal düşürme yapıp yeni rapor ile birlikte teslim etmekteyiz.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?