Tez kapakları

Tez kapakları arıyorum, kapak nasıl yapılır, örnekleri nelerdir, sorularına cevap vermek için bu makaleyi yazmaya karar verdik. Bu yazıyı okuduğunuzda kapağın nasıl hazırlandığını öğrenmiş olacaksınız.

tez kapakları

Kapak örneği ararken hatırlatmak istediğim bir nokta var, örneklere fikir vermesi açısından bakmanız lazım. Çünkü, her üniversitenin kapak ölçüleri farklı olmaktadır. Bu yüzden üniversitenizin tez yazım kılavuzundaki kurallara göre hareket etmelisiniz.

Bu sayfada, lisans tez kapak örnekleri yanında, yüksek lisans kapağı, master ve doktora örneklerini de bulabilirsiniz. Apa stiline göre örnek kapak için de aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Not: Tezi teslim etmeden önce intihal raporu almak zorunda olduğunuzu biliyor muydunuz. İntihal raporu ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

Tez Kapakları

Örnekleri incelemek için linklere tıklamanız yeterlidir.

Yukarıda tez kapakları örneklerini incelemeniz gerekir. Tekrar hatırlatmak gerekirse, listede yer alan örnekler size sadece fikir vermesi açısındandır. Mutlaka üniversitenizin yönergesine göre hazırlamanız gerektiğini unutmayın.

İntihal raporu aldınız mı? Tezi teslim etmeden önce mutlaka almanız gerekir. İntihal raporu yazısını inceleyebilirsiniz.

 • kapağı örneği word
  lisans kapağı örneği
  kapağı nasıl hazırlanır
  kapağı örneği selçuk üniversitesi
  iç kapak örneği
  bitirme tezi kapak örneği
  tez dış kapak örneği word
  üniversite ödev kapak örnekleri

İlgili Yazılar

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?