Tez kapakları

Tez kapakları

Tez kapak örnekleri arıyorum, kapak nasıl yapılır, örnekleri nelerdir, kapak nasıl hazırlanır sorularına cevap vermek için bu makaleyi yazmaya karar verdik. Bu yazıyı okuduğunuzda kapağın nasıl hazırlandığını öğrenmiş olacaksınız.

tez kapağı örnekleri

Tez Kapakları

Kapak örneği ararken hatırlatmak istediğim bir nokta var, örneklere fikir vermesi açısından bakmanız lazım. Çünkü, her üniversitenin kapak ölçüleri farklı olmaktadır. Bu yüzden üniversitenizin tez yazım kılavuzundaki kurallara göre hareket etmelisiniz.

Bu sayfada, lisans tez kapak örnekleri yanında, yüksek lisans kapağı, master ve doktora örneklerini de bulabilirsiniz. Apa stiline göre örnek kapak için de aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz.

Not: Tezi teslim etmeden önce intihal raporu almak zorunda olduğunuzu biliyor muydunuz. İntihal raporu ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

Tez Kapağı Örnekleri

Örnekleri incelemek için linklere tıklamanız yeterlidir.

Tekrar hatırlatmak gerekirse, listede yer alan örnekler size sadece fikir vermesi açısındandır. Mutlaka üniversitenizin yönergesine göre hazırlamanız gerektiğini unutmayın.

İntihal raporu aldınız mı? Tezi teslim etmeden önce mutlaka almanız gerekir. İntihal raporu yazısını inceleyebilirsiniz.

 • Tez kapakları ile ilgili aramalar
  tez kapağı örneği word
  lisans tez kapağı örneği
  tez kapağı nasıl hazırlanır
  tez kapağı örneği selçuk üniversitesi
  tez iç kapak örneği
  bitirme tezi kapak örneği
  tez dış kapak örneği word
  üniversite ödev kapak örnekleri
12 Ocak 2017
1.136 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter