1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tezsiz yüksek lisans danışmanlığı

Tezsiz yüksek lisans yapan öğrencilere tez merkezi olarak tez hazırlama çalışmalarında yardımcı olmaktayız. Tezli olmayan yüksek lisans öğrencileri tez hazırlama yerine proje hazırlama ile yükümlüdür. Tez hazırlamazlar ancak proje yaparak teslim ederler ve mezun olurlar.

Yüksek lisansını tezsiz yapanlara yüksek lisans projesi hazırlama hakkında yardımcı olmaktayız. Tezsiz proje örnekleri, örnek tezsiz projeler ile ilgili dosyaları kısa zamanda burada bulabilirsiniz.

Tezsiz yüksek lisans danışmanlığı

Tezsiz yüksek lisans danışmanlığı

Bu kategorideki öğrenciler tez yazmak yerine proje hazırlamaları gerekmektedir. Projeler teze benzese de biraz da kolaydır. Konu seçimi, literatür taraması, intihal düşürme konularında öğrencilere destek vermekteyiz.

Tezsiz proje yazdırma

Projesini hazırlatmak isteyen yüksek lisans öğrencilerine ücretli proje yazılır. İş sağlığı güvenliği, besyo, betö, sağlık yönetimi ve diğer alanlardaki öğrencilere destek vermekteyiz. Proje yazdırmak istiyorum diyorsanız hemen arayın.

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu yazıyı okuyun  İntihali düşürmek için kaç sayfa yazmalıyım

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
03 Mayıs 2016
1.296 kez görüntülendi
Share