Master tezi danışmanlığı

Tez merkezi Master tezi danışmanlığıolarak master tezi danışmanlığı ile ilgili destek vermekteyiz. Lisansüstü sektörünün hızlı şekilde büyümesi sayesinde üniversiteler master programları açarak öğrencilere hizmet verme yoluna gitmişlerdir. Danışmanlık verdiğimiz öğrencilerin büyük kısmı master öğrencileridir. Bu yüzden master tezi nasıl yazılır, master tezi konusu nasıl seçilir, hangi bölümde yapılır gibi sorulara muhatap olmaktayız.

Master tezi danışmanlığı

Master tezi hazırlanmasında yardımcı olmaktayız. Hangi aşamalarda yardımcı olmaktayız.

Tez konusu: Tez konusu seçmede destek vermekteyiz. İngilizce tez konusu ve Türkçe tez konusu belirleme ile ilgili yardımcı olmaktayız.

literatür taraması: Öğrencilere literatür taramasında yardımcı olmaktayız. Tarama nasıl yapılır bu konuda destek olmaktayız.

Tez yazımı: Öğrencilere tez yazım aşamasında akademik danışmanlık desteği verilir. Tezi hazırlatmak istiyorum, kaç günde yazılır, ne kadar zamanda yazılır, tezimi hazırlatmak istiyorum diyen öğrencilere yardımcı olmaktayız.

Tez düzenleme: Öğrencilere hazırladıkları tezde düzenleme çalışması yapmaktayız. Üniversite ve bölümün tez yazım şablonuna göre düzenleme yapmaktayız.

 

İlgili Yazılar

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?