1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Master tezi danışmanlığı

Tez merkezi Master tezi danışmanlığıolarak master tezi danışmanlığı ile ilgili destek vermekteyiz. Lisansüstü sektörünün hızlı şekilde büyümesi sayesinde üniversiteler master programları açarak öğrencilere hizmet verme yoluna gitmişlerdir. Danışmanlık verdiğimiz öğrencilerin büyük kısmı master öğrencileridir. Bu yüzden master tezi nasıl yazılır, master tezi konusu nasıl seçilir, hangi bölümde yapılır gibi sorulara muhatap olmaktayız.

Master tezi danışmanlığı

Master tezi hazırlanmasında yardımcı olmaktayız. Hangi aşamalarda yardımcı olmaktayız.

Tez konusu: Tez konusu seçmede destek vermekteyiz. İngilizce tez konusu ve Türkçe tez konusu belirleme ile ilgili yardımcı olmaktayız.

literatür taraması: Öğrencilere literatür taramasında yardımcı olmaktayız. Tarama nasıl yapılır bu konuda destek olmaktayız.

Tez yazımı: Öğrencilere tez yazım aşamasında akademik danışmanlık desteği verilir. Tezi hazırlatmak istiyorum, kaç günde yazılır, ne kadar zamanda yazılır, tezimi hazırlatmak istiyorum diyen öğrencilere yardımcı olmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  Tez yazım kılavuzu

Tez düzenleme: Öğrencilere hazırladıkları tezde düzenleme çalışması yapmaktayız. Üniversite ve bölümün tez yazım şablonuna göre düzenleme yapmaktayız.

 

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  İntihal örnekleri
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
03 Mayıs 2016
1.782 kez görüntülendi
Etiketler:
Share