1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Master tezi danışmanlığı

Tez merkezi Master tezi danışmanlığıolarak master tezi danışmanlığı ile ilgili destek vermekteyiz. Lisansüstü sektörünün hızlı şekilde büyümesi sayesinde üniversiteler master programları açarak öğrencilere hizmet verme yoluna gitmişlerdir. Danışmanlık verdiğimiz öğrencilerin büyük kısmı master öğrencileridir. Bu yüzden master tezi nasıl yazılır, master tezi konusu nasıl seçilir, hangi bölümde yapılır gibi sorulara muhatap olmaktayız.

Master tezi danışmanlığı

Master tezi hazırlanmasında yardımcı olmaktayız. Hangi aşamalarda yardımcı olmaktayız.

Tez konusu: Tez konusu seçmede destek vermekteyiz. İngilizce tez konusu ve Türkçe tez konusu belirleme ile ilgili yardımcı olmaktayız.

literatür taraması: Öğrencilere literatür taramasında yardımcı olmaktayız. Tarama nasıl yapılır bu konuda destek olmaktayız.

Tez yazımı: Öğrencilere tez yazım aşamasında akademik danışmanlık desteği verilir. Tezi hazırlatmak istiyorum, kaç günde yazılır, ne kadar zamanda yazılır, tezimi hazırlatmak istiyorum diyen öğrencilere yardımcı olmaktayız.

Bu yazıyı okuyun  Tez yazarken wordde sayfa numarası ekleme nasıl yapılır

Tez düzenleme: Öğrencilere hazırladıkları tezde düzenleme çalışması yapmaktayız. Üniversite ve bölümün tez yazım şablonuna göre düzenleme yapmaktayız.

 

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
03 Mayıs 2016
1.863 kez görüntülendi
Etiketler:
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın