+905325266588
bilgi@tezmerkezim.net

Yönetim ve organizasyon tez yazdırma

Yönetim ve organizasyon tez yazdırma konusunda ücretli tez yazım desteği almak isteyen lisans, yüksek lisans, master, MBA öğrencilerine destek vermekteyiz. 15 yıldan beri deneyimli ekibimiz ile kesintisiz tez danışmanlığı yapmaktayız. Yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler arasında en popüler bölümlerden biri olduğu için birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Yönetim ve organizasyon tez yazdırma

Öğrenciler farklı nedenlerden dolayı örnek vermek gerekirse, iş hayatında bulunma, zaman bulamama ya da yazım becerileri eksikliğinden dolayı tez yazamaz. Bunun yerine tez yazım danışmanlığı veren kurumlardan akademik yardım talep ederler. Sitemize başvuran MBA, yüksek lisans, master düzeyindeki öğrencilere tez konusu, literatür tarama, tez düzenleme ve intihal düşürme desteği vermekteyiz.

Yönetim ve organizasyon tez yazdırma ücretleri

Profesyonel akademik destek almak isteyen öğrencilerin öğrenmek istediği konulardan biri ücretlerdir. Tez yazdırmak istiyorum ama kaç lira ödemem lazım diyenler bize de fiyatları sormaktadır. Tam olarak fiyatlandırma yapmak için öncelikle tez konusunu, kaç sayfa yazdırmak istediğinizi ve teslim tarihini iletmeniz gerekmektedir.

Tüm bu aşamalar yaklaşık olarak 1 saatimizi almaktadır. Bu süre sonunda geri dönüş yaparak size fiyatları iletmekteyiz. Kabul etmeniz halinde ödemenin bir kısmını banka havale / EFT yoluyla almaktayız. Süreci başlatarak yazma sürecini tamamlarız.

Tezsiz yüksek lisans proje

Tezsiz yüksek lisans yapan öğrencilere Yönetim ve organizasyon proje hazırlama desteği de veren ekibimiz uygun ücretlerden proje yazım desteği vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetleri sıralamak gerekirse; proje konusu bulma, literatürde yapılanları tarama ve üniversitenin proje yazım kılavuzuna göre düzenleme aşamalarıdır.

İntihal raporu ile teslim ediyoruz

Hem tez hem de proje yazımında intihal olmamasına dikkat ediyoruz. Bu yüzden çalışmayı tamamladığımızda önce Turnitin intihal raporu ile benzerliği ölçerek öğrencilere iletmekteyiz. Bu şekilde hizmet alan öğrenciler fakülteye teslim etmeden önce intihal oranını öğrenmiş olur.

Yönetim ve organizasyon tez yazdırma talep eden öğrenciler bize iki kanaldan ulaşmaktadır. Bunlardan ilki referans, diğeri internette arama yaparak. Referans yolu bizim tercih ettiğimiz yöntemdir. Memnun kalan öğrenciler, arkadaşlarına bizi önerir. Bunun yanında arama motorları ile sitemize ulaşanlar vardır. İçiniz rahat olsun iyi bir çalışma alacaksınız.

Bizi arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?