1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ücretli tez yazdırma nedir, parayla tez yazım sistemi nasıl işlemektedir?

Ücretli tez yazdırma için lisans, yüksek lisans, master, doktora öğrencileri akademik destek almak için bize ulaşmaktadır. Güvenilir akademik şirketlerinden hizmet satın almak isteyen öğrenciler arkadaş çevrelerinden ya da arama motorlarından bize ulaşmaktadır. Tez konusu bulma, literatür tarama, üniversitenin yazım kılavuzuna göre formatlama ve intihal düşürme çalışmalarını ücretli olarak yapmaktayız.

Ücretli tez yazdırma

Hızlı ve zamanında teslim ile lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine kesintisiz destek olmaktayız. Öğrencilerin birçoğu tez nasıl yazılır bilmemektedir. Bunu bir kaç nedenine değinecek olursak, akademik yazım tekniklerine hakim olmama, yeterli zaman olmaması, hastalık vs. Bu yüzden öğrenciler tez merkezlerine yönelip, profesyonel destek almayı seçer.

Bu yazıyı okuyun  Makale inceleme ödevi

ücretli tez yazdırma

Tez yazdırma fiyatları

Hizmet almak için öğrenciler geldiğinde öğrenmek istedikleri bu hizmetin bedelidir. Ne kadar ücret ödeyeceklerini bilmek istemeleri gayet doğal. Genelde fiyatlandırma sayfa başı olarak hesaplanır. Ön lisans, lisans ve yüksek lisans tez yazım fiyatları için farklı sayfa başı ücret alınmaktadır.

Fiyatlandırmanın standart olmamasının sebebi, sadece sayfa başı olarak izah edilemez. Tez konusu da önemlidir. Literatürde hiç işlenmemiş bir konuda tez yazmak son derece zordur. Bu yüzden ücretlendirmesi biraz daha yüksek olabilir. Bunun yanında yüksek lisans tez fiyatları da değişik olmaktadır.

Tez yazanlar kim

Ücretlerden sonra lisans ve yüksek lisans parayla tez yazdırma isteyen öğrencilerin sorduğu soru tezi kim yazacaktır. Tez yazanlar, aynı bölümden mezun olmuş, yüksek lisansını yapan, tez yazım kurallarına hakim, bir çok tez yazmada ekibimizde yer almış profesyonellerden oluşmaktadır.

Bu yazıyı okuyun  İntihali düşürmek için kaç sayfa yazmalıyım

Öğrencilerin beklentileri, sorun yaşamadan tez yazım sürecini tamamlayarak üniversitelerinden mezun olmadır. Bu sebeple güvenilir tez merkezleri ile çalışmak isterler. Peki, bu yazım merkezlerine nasıl ulaşabilirsiniz?

İstanbul’da bitirme tezi yazan sitemiz, hızlı dönüş yaparak öğrencilere güven vermektedir. Belirli süreler ile yazılan bölümleri 10 sayfa olarak yollamaktayız. Bu şekilde ücretli tez yazdırma için bize başvuran öğrenciler ne yaptığımız görmekteler.

Tez yazdırmak istiyorum 

En son olarak öğrenciler bize nasıl ulaşabilir? Bunu izah etmek isterim. Tez yazım desteği almak istiyorum ne yapmam lazım? İletişim kanallarından bize ulaşarak detayları iletmeniz durumunda 1 saat içinde size fiyat bilgisi veriyoruz. Anlaşma yapmamız halinde yazım aşamasına geçerek tez tamamlanana kadar birlikte süreci yönetiyoruz.

Bu yazıyı okuyun  Tez hazırlama örnekleri

Bilgi almak için bizi arayın.

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
27 Temmuz 2018
108 kez görüntülendi
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın