Akademik Danışmanlık Hizmeti

akademik danismanlik

Akademik danışmanlık nedir, nasıl hizmet verir, nasıl yararlanılır, en iyisi hangisi, güvenilir olanları nasıl anlarız diyen birçok öğrenci var. Danışmanlık hizmeti mi almak istiyorsunuz? İşte bu yazı tam sizin için.

Tez konusu belirleme, literatür taraması yapma, proje hazırlama,istatistik analiz, spss ve stata analizleri yanında intihal raporu verme ve intihal düşürme çalışmalarını yapmaktadır. Aşağıda yakın bir zamanda destek alan öğrencimizin yazmış olduğu makaleyi bulabilirsiniz.

Akademik danışmanlık desteği veren birçok kurum var. Bunların içinde en iyi çalışan danışmanlık firması hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum. Tez hazırlama aşamasında olduğum için tez konusu aramaktaydım. Arama motorlarına girerek hangi konuda yazacağıma bakıyordum. Odevtezproje sitesi ile karşılaştım.

Sitede canlı konuşma penceresinden hangi alanda yardım istediğimi sordular. İlk anda inanamadım. Cevap yazınca karşımda gerçekten biri vardı. İşletme yönetimi MBA yaptığımı ve tezim için konu aradığımı söyledim. Benden daha spesifik alanlarda konu isteyip istemediğimi söylediler. Bir form doldurmamı rica ettiler. Ertesi gün mailime 3 konu yolladılar.

Tez konum belli olmuştu. Üniversitedeki danışmanım literatürü taramamı, hangi konularda kim tarafından çalışma yapıldığını tespit etmemi ve 2 haftada kendisine yollamamı istedi. Lisansımda tez yerine proje yazmıştım ve bu şekilde yazın taraması yapmamıştım. Tekrar tez hazırlama desteği veren danışmanlık firmasının sitesine girerek destek almak istediğimi belirttim. Konuyu kendileri verdiği için kısa sürede literatür taramasını yapabileceklerini söylediler. 1 haftada alan taramasını yapıp tarafıma yolladılar.

Üniversitedeki danışman hocama yolladığımda birkaç düzeltme istedi. Benden geçici kaynakça, içindekiler listesi hazırlamam gerektiğini söyledi. Tez danışmanlık firmasına tekrar başvurdum. Yardımlarını istedim. Kısa sürede çalışmaları tarafıma yolladılar.

Üniversitedeki danışmanıma yolladığımda memnun kalmış ve yazım aşamasına hızla geçmemi söyledi. 2 hafta zaman içinde 30 sayfa yazmamı ve kendisine sunmamı istedi. Odevtezproje sitesinde yetkili Serkan Bey ile görüştüm, kısa zamanda yazabileceklerini ifade ettiler. Söz verdikleri günden 1 gün öncesinden istediğim çalışmayı teslim ettiler. Son derece memnun kalmıştım. Yolladıkları çalışmayı direk danışmanıma yollamak yerine, ben de inceliyor, eksik gördüğüm yerlerin tekrar düzeltilmesini istiyordum. 30 sayfayı danışmanıma yolladım ve onayını aldım. Bu sefer 3 haftada tezin yazım aşamasını tamamlamamı istedi.

Akademik danışmanlık desteği

Tezimde uygulama vardı, anket ve spss analizlerini yaptırmam gerekiyordu. Aynı şekilde tez için akademik danışmanlık firmasından destek alarak anket sorularını birlikte hazırladık, anket uygulamasını ben çalıştığım yerde kendim yaptım, sonuçları Serkan Bey’e yolladım ve kısa sürede spss programında analizleri yapıldı ve tezime eklendi.

Kısa zaman içinde tez konusundan başlayıp, literatür taraması, içindekiler sayfası ve üniversitenin tez yazım formatına göre düzenlemede yardımcı olarak tezimi tamamlamış oldum. İlk başta kafamda birçok soru işareti varken, acaba aldatılır mıyım, kandırılır mıyım , tüm bunların süreç içinde kaybolup pozitif anlamda düzeldiğini gördüm.

Odevtezproje sitesinden Serkan Bey ile tanışabilir, akademik destek alabilirsiniz.

Site adresi : https://odevtezproje.com

Serkan Bey : 05325266588

 

1 thought on “Akademik Danışmanlık Hizmeti”

  1. Merhaba,

    Doktora tezim için etik kurul raporunun hazırlanması lazım. Normal şartlarda ben hazırlayacak kapasiteye sahibim ancak hastalıklar, gecikmeler..suan tarih çok sıkıştı.

    Bende rapor için giriş akışı, giriş özeti, yöntem mevcut-yöntemle ilgili biraz daha araştırma yapılabilir atıfla güçlendirmek için– ve konu ile ilgili literatür taraması, kaynaklar mevcut.

    Sadece etik kurul formuna geçirilmesi gerekiyor. Yarına en geç yetiştirmem lazım kontrol edilmesi için. Ücret hk bilgi verirseniz sevinirim.

    İyi Günler

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Tez hazırlama nedirTez hazırlama nedir

Tez hazırlama nedir lisans ve yüksek lisans öğrencilerin mezun olmak için hazırlamakla yükümlü oldukları akademik çalışmanın adıdır. Üniversite öğrencileri akademik araştırma yapmayı sevmedikleri için bilimsel çalışma yaparken zorlanmaktadır. Tez hazırlamaya

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?