1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tezde bulunması gereken bölümler nelerdir

Tezde bulunması gereken bölümler nelerdirTezde bulunması gereken bölümler nelerdir, en çok sorulan sorulardan biridir. Bu makalede tezde olması gereken kısımları belirtmek için yazılmıştır.

Tez hazırlama için gerekli bölümlerin neler olduğunu aynı zamanda örneklerle açıklamalı şekilde bulabilirsiniz. Tez hazırlayan öğrenciler için yardımcı olması için hazırladığımız örnekleri inceleyebilir, kendi çalışmanızda uygulayabilirsiniz.

Tezde bulunması gereken bölümler

Tezde bulunması gereken bölümler örnekleriyle birlikte aşağıda verilmiştir.

Bu yazıyı okuyun  Tez bankası ne işe yarar

Tez hazırlama konusunda hazırladığımız makaleyi okumanızı öneririz.

 • Tezde bulunması gereken bölümler ile ilgili aramalar
  nasıl yazılır örnek
  giriş bölümü nasıl yazılır
  tezin bölümleri nelerdir
  giriş örnekleri
  tezde özet örneği
  bitirme tezi giriş bölümü örneği
  özet nasıl yazılır
  giriş bölümü nasıl yazılır örnek
tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez incelemesi örneği
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
25 Ocak 2017
2.493 kez görüntülendi
Share