1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tezde Dipnot nasıl yazılır

 

dipnot nasıl yazılırDipnot nasil yazilir, tez merkezi olan sitemiz tez hazırlama gayreti içinde olan öğrencilere dipnot nasıl yazılır konusunda yardımcı olmaktadır. Tez hazırlama aşamalarından biri olan yazımı için kısa süre içinde gerekli olan örnek dokumanları burada bulabilirsiniz.

Tezde nasıl yazılır, tezde gösterme nasıl yapılmaktadır, dipnot örnekleri, örnek dipnotları için kısa sürede yazıyı ekleyeceğiz. Teknik bir konu olduğu için mutlaka bilen birisinden öğrenilmesi gerekmektedir.

Sayfayı takip ederek yazım ile ilgili örneklere ulaşabilirsiniz.  Dipnot nasıl yazılır ile ilgili diğer sayfalara da göz atabilirsiniz. Ayrıca varsa sorularınızı canlı yardım uygulamasından bize iletebilir, yardım isteyebilirsiniz.

Dipnot nasıl yazılır

Bazı öğrenciler konuyu anlayamadığından dolayı sorun yaşayabilir. En önemli öğrenme şekli, üniversitede hocayı dikkatli şekilde izlemenizdir. Bunun yanında youtube da birçok video detaylı şekilde anlatmaktadır. Bunun için aşağıda örnek olması bakımından iki örnek anlatım koyduk. Umarım faydalı olur. Bunun dışında destek almak istemeniz halinde bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez proje destek

 

 

 

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
08 Eylül 2016
1.998 kez görüntülendi
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın