1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tezde Dipnot nasıl yazılır

 

dipnot nasıl yazılırDipnot nasil yazilir, tez merkezi olan sitemiz tez hazırlama gayreti içinde olan öğrencilere dipnot nasıl yazılır konusunda yardımcı olmaktadır. Tez hazırlama aşamalarından biri olan yazımı için kısa süre içinde gerekli olan örnek dokumanları burada bulabilirsiniz.

Tezde nasıl yazılır, tezde gösterme nasıl yapılmaktadır, dipnot örnekleri, örnek dipnotları için kısa sürede yazıyı ekleyeceğiz. Teknik bir konu olduğu için mutlaka bilen birisinden öğrenilmesi gerekmektedir.

Sayfayı takip ederek yazım ile ilgili örneklere ulaşabilirsiniz.  Dipnot nasıl yazılır ile ilgili diğer sayfalara da göz atabilirsiniz. Ayrıca varsa sorularınızı canlı yardım uygulamasından bize iletebilir, yardım isteyebilirsiniz.

Dipnot nasıl yazılır

Bazı öğrenciler konuyu anlayamadığından dolayı sorun yaşayabilir. En önemli öğrenme şekli, üniversitede hocayı dikkatli şekilde izlemenizdir. Bunun yanında youtube da birçok video detaylı şekilde anlatmaktadır. Bunun için aşağıda örnek olması bakımından iki örnek anlatım koyduk. Umarım faydalı olur. Bunun dışında destek almak istemeniz halinde bize iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez hazırlama örnekleri

 

 

 

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
08 Eylül 2016
1.720 kez görüntülendi
Share