1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tez araştırma merkezi

tez araştırma merkeziTez araştırma merkezi, yazım için örnekleri araştıran öğrenciler için araştırma yapan kurumdur. Sitemizde örnekleri arayan araştırmacı, akademisyen, öğrencilere tez araştırmasında destek vermekteyiz.

Akademik yazım merkezi olarak tüm alanlarda tarama yapan öğrencilere desteğimizi sürdürmekteyiz.  Tarama yapmak isteyen öğrencilere , konu araştırması, literatür taraması, kaynak araştırmasında destek vermekteyiz.

 

 

Tez araştırma merkezi

Tezi için kaynak araması yapan öğrencilere önerimiz, yök ulusal tez merkezinde arama yaparak konusu ile ilgili  bulmak ve tezin kaynaklar kısmına bakıp diğerlerine ulaşmasıdır. Bu şekilde araştırma yapmanız halinde kısaca kaynak eksiğinizi kapatabilirsiniz.

Arama yaparken tüm çalışmalara ulaşma durumu olmayabilir, bu durumda tübitak ulakbimden belge olarak ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

 • araştırma merkezi ile ilgili aramalar
  yök konuları
  tarama siteleri
  arama motoru
  tübess
  örnekleri
  örnekleri pdf
  nasıl hazırlanır
tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu yazıyı okuyun  Tez merkezi nedir ne işe yarar

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
02 Ocak 2017
1.980 kez görüntülendi
Share