Tez araştırma merkezi
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Tez araştırma merkezi

Tez araştırma merkezi, tez yazımı için örnek tez araştıran öğrenciler için araştırma yapan kurumdur. Sitemiz tez örneklerini arayan araştırmacı, akademisyen, öğrencilere tez araştırmasında destek vermekteyiz.

Tez araştırma merkezi olarak tüm alanlarda araştırma yapan öğrencilere desteğimizi sürdürmekteyiz. Tez araştırması yapmak isteyen öğrencilere , konu araştırması, literatür taraması, kaynak araştırmasında destek vermekteyiz.

Tezi için kaynak araştırması yapan öğrencilere önerimiz, yök ulusal tez merkezinde arama yaparak konusu ile ilgili bir tez bulması ve tezin kaynaklar kısmına bakıp diğerlerine ulaşmasıdır. Bu şekilde araştırma yapmanız halinde kısaca kaynak eksiğinizi kapatabilirsiniz.

Tez konuları içinde araştırma yaparken tüm tezlere ulaşma durumu olmayabilir, bu durumda tübitak ulakbimden belge olarak ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

 • Tez araştırma merkezi ile ilgili aramalar
  yök tez konuları
  tez tarama siteleri
  tez arama motoru
  tübess tez
  tez örnekleri
  tez örnekleri pdf
  tez nasıl hazırlanır
02 Ocak 2017
1.308 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter