Tez araştırma merkezi

tez araştırma merkeziTez araştırma merkezi, yazım için örnekleri araştıran öğrenciler için araştırma yapan kurumdur. Sitemizde örnekleri arayan araştırmacı, akademisyen, öğrencilere tez araştırmasında destek vermekteyiz.

Akademik yazım merkezi olarak tüm alanlarda tarama yapan öğrencilere desteğimizi sürdürmekteyiz.  Tarama yapmak isteyen öğrencilere , konu araştırması, literatür taraması, kaynak araştırmasında destek vermekteyiz.

 

 

Tez araştırma merkezi

Tezi için kaynak araması yapan öğrencilere önerimiz, yök ulusal tez merkezinde arama yaparak konusu ile ilgili  bulmak ve tezin kaynaklar kısmına bakıp diğerlerine ulaşmasıdır. Bu şekilde araştırma yapmanız halinde kısaca kaynak eksiğinizi kapatabilirsiniz.

Arama yaparken tüm çalışmalara ulaşma durumu olmayabilir, bu durumda tübitak ulakbimden belge olarak ücret ödeyerek satın alabilirsiniz.

 • araştırma merkezi ile ilgili aramalar
  yök konuları
  tarama siteleri
  arama motoru
  tübess
  örnekleri
  örnekleri pdf
  nasıl hazırlanır

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Ödev tez merkeziÖdev tez merkezi

Ödev tez merkezi, akademik çalışma hazırlamak isteyen lisans, lisansüstü, yüksek lisans, master düzeyindeki öğrencilere hizmet vermektedir.  Akademik merkez olarak üniversite öğrencilerine yardımcı olmaktayız. Ödev merkezi olarak çalışma hazırlatmak isteyen öğrencilere

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?