1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

En kolay intihal raporu nasıl alınır

intihal raporu nasıl alınır

Malum, tez hazırlama çalışmaları içine intihal raporu alma da girdi. Yök, tez teslimi öncesinde rapor alınıp teslim edilmesi gerektiği yönünde yönetmelik çıkardı. Bu yüzden öğrenciler için en kolay intihal raporu nasıl alınır, bunu anlatmaya çalışacağım.

Tez intihal raporu nasıl alınır

En kolay tez intihal raporu nasıl alınır bunun iki yönetimi var. Birincisi okuldaki tez danışmanından bakmasını isteyebilirsiniz. İkincisi dışarıdan rapor alabilirsiniz.

İkincisi henüz teslim etmeden önce yüzdesinin ne kadar olduğunu öğrenmek içindir. Yazdığı tezde kes kopyala yapan öğrenciler, ne kadarlık bir alıntı yaptığını öğrenmek isteyebilir. Bu yüzden tezin teslimi öncesinde bu tür öğrencilerin danışmandan önce tezine baktırmaları gerekmektedir.

En kolay intihal raporu almak isteyenler bize iletişim kısmından ulaşıp destek alabilir. 1 saat gibi kısa zaman içinde benzerlik raporunu mail yoluyla teslim ediyoruz.

Bu yazıyı okuyun  Tez hazırlama merkezleri

Kolay gibi gözükse de ücretsiz intihal programlarından rapor almayı denemeyin. Çünkü, bu tür programlar veritabanlarına ekleyip çalışmanızın tamamını intihale sokabilir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekir.

İntihal belgesini almak istiyorum diyorsanız bize ulaşın.

tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Tez yazarken wordde sayfa numarası ekleme nasıl yapılır
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
04 Ağustos 2017
1.889 kez görüntülendi
Share