+905336558425
bilgi@odevtezproje.com

En kolay intihal raporu nasıl alınır

intihal raporu nasıl alınır

Malum, tez hazırlama çalışmaları içine intihal raporu alma da girdi. Yök, tez teslimi öncesinde rapor alınıp teslim edilmesi gerektiği yönünde yönetmelik çıkardı. Bu yüzden öğrenciler için en kolay intihal raporu nasıl alınır, bunu anlatmaya çalışacağım.

Tez intihal raporu nasıl alınır

En kolay tez intihal raporu nasıl alınır bunun iki yönetimi var. Birincisi okuldaki tez danışmanından bakmasını isteyebilirsiniz. İkincisi dışarıdan rapor alabilirsiniz.

İkincisi henüz teslim etmeden önce yüzdesinin ne kadar olduğunu öğrenmek içindir. Yazdığı tezde kes kopyala yapan öğrenciler, ne kadarlık bir alıntı yaptığını öğrenmek isteyebilir. Bu yüzden tezin teslimi öncesinde bu tür öğrencilerin danışmandan önce tezine baktırmaları gerekmektedir.

En kolay intihal raporu almak isteyenler bize iletişim kısmından ulaşıp destek alabilir. 1 saat gibi kısa zaman içinde benzerlik raporunu mail yoluyla teslim ediyoruz.

Kolay gibi gözükse de ücretsiz intihal programlarından rapor almayı denemeyin. Çünkü, bu tür programlar veritabanlarına ekleyip çalışmanızın tamamını intihale sokabilir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekir.

İntihal belgesini almak istiyorum diyorsanız bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp'tan yazın