1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Aranan tez bulma siteleri

tez bulTez bul, tez arayan öğrencilerin en çok aradığı kelimelerden biridir. Lisans öğrencileri son seneye geldiklerinde, yüksek lisans öğrencileri de son döneme girdiklerinde hazırlama çalışmalarına başlar. Bu noktada ilk yapılması gereken de tez bulmaktır.

Tez bul

Tez tarama siteleri içinde en iyi olan yök ulusal merkezinde nasıl tez bulunur buna cevap vermeye çalışacağım. Tez bul çalışması için ne yapılır iyice öğrenmeniz gerekir. Yök tez sayfasına girince, arama motoruna anahtar kelimenizi girin. Ekranda aramayı daraltmak için ilgili yerleri de doldurun. Bul kısmına basınca ekrana liste olarak  örnekleri gelecek.

İncelemek istediğinizi tıklayın, pdf formatında gelen dosyayı bilgisayara indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayın gerekirse çıktısını alabilirsiniz.

Listelenmiş örneklerden bazılarını açamayabilirsiniz. Bunun nedeni izinli olmamasıdır. Bunun için ne yapmanız gerekir, sitede izin formunu doldurup izin almanız gerekir.

Bu yazıyı okuyun  Yönetim ve organizasyon tez yazdırma

İzinli olmayanları, belge olarak posta yoluyla talep edebilirsiniz. Tubess hizmetinden yararlanabilir, ilgili formu doldurup ücretini yatırınca posta yoluyla dokuman size ulaşmaktadır.

Arama yaparken anahtar kelimelerinizi iyice seçerseniz daha kısa sürede aradığınız tezlere ulaşabilirsiniz. Literatür taraması yapan öğrencilerin indirdikleri çalışmaların kaynaklarına dikkat etmelerini tavsiye ederim.

 • yök konuları
  arama motoru
  tarama siteleri
  tübess
  örnekleri
  isam
  örnekleri pdf
  konusu örnekleri

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
10 Ocak 2017
2.032 kez görüntülendi
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın