1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Tez taslağı

Tez taslağı oluşturma konusunda destek almak isteyen lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine taslak oluşturmada destek vermekteyiz. Tez merkezi olarak bu konuda size hizmet vermekteyiz. Tez hazırlama bölümlerinden biri olan taslak oluşturma nasıl yapılır, taslak nasıl oluşturulur, içindekiler sayfası nasıl oluşturulur tüm bu bilgiler kısa süre içinde bu sayfada yer alacaktır.

Tez taslağı

Tez şablonu nedir, tez taslağı nasıl oluşturulur, taslak tez nasıl yapılır diye soran öğrenciler için kısa zaman içinde burada detaylı bilgi bulabilir. Yazılacak tezin konusu, hipotezleri, kaynaklarını içeren şablona denir.

Pratik olarak tez hazırlayan arkadaşlara önerim, üniversitelerinin yazım taslağını indirip kendi çalışmalarına uygulayabilir. Hazır taslak kullanarak, kolayca çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  Uzaktan eğitim tez proje danışmanlığı

Tez planı nasıl hazırlanır

Aşağıdaki örnekleri inceleyerek planın nasıl hazırlanacağını inceleyebilirsiniz. Plan hazırlarken nelere dikkat etmeniz gerekir. Aşağıdaki tez outline nasıl yazılır örneklerini inceleyebilirsiniz.

Örnek tez taslağı incelemek isteyen öğrenciler için dosyaları inceleyebilirsiniz. Aşağıda örnek olması açısından taslak nasıl olur, nasıl yazılır inceleyebilirsiniz.

Tez taslak plan örneği

 

 • tez taslak örneği
  tez taslak planı örneği
  hazır tez şablonu
  tez taslakı nasıl hazırlanır
  taslak örnekleri
  tez şablonu word
  bitirme tez nasıl hazırlanır
  taslak nasıl oluşturulur
tez danışmanı

Tez Danışmanı sitesine lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurup destek almaktadır. Öğrencilerden gelen bir yazıyı sizinle paylaşmak istiyorum.

Bu yazıyı okuyun  Makale örnekleri ( lisans, yüksek lisans) pdf word

Soru: Yüksek lisans tezimi yazmak için sitenize ulaştım. Birçok faydalı bilgi buldum. Tezimi yazdırmak için sizden nasıl destek alabilirim?

Yüksek lisans tez yazdırmak isteyen öğrenciler yanında lisans öğrencilerine de destek olmaktayız. Verdiğimiz destek, tez konusu belirleme, tez yazımı, literatür taraması, üniversite şablonuna göre düzenleme ve intihal düşürme olarak özetlenebilir. Konu ile ilgili aşağıdaki linkleri okuyabilirsiniz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
03 Mayıs 2016
3.012 kez görüntülendi
Share