Turnitin giriş nasıl yapılır
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Turnitin giriş nasıl yapılır

Turnitin giriş nasıl yapılır, intihal programları içinde en çok bilineni kuşkusuz ki Turnitin’dir. İntihal raporu almak isteyen öğrencilerin bir numaralı bakacağı program olduğu için kısaca turnitin e nasıl girebilirsiniz kısaca bunun üzerinde durmak istiyorum.

Turnitin anlaşma gereği üniversitelere, eğitim kurumlarına üç farklı seviyede hesap tanımlamaktadır. Kurumlar için, öğretmenler için ve öğrenciler için. Kurum seviyesinde eğitmenler için, öğretmenler için hesap tanımı yapılırken, hocalar da sınıfları ve öğrencileri tanımlayarak program için kullanıcı adı ve şifre ile öğrencilere yetki verir.

Öğrencilerin sisteme erişebilmesi için hocalarına danışmaları ve sınıfa kaydolup kendileri adına açılan sınıfa davet ile kabul edilmeleri gerekir. Siteye önce kaydolmanız gerekir. Kayıt taptıktan sonra öğretmeniniz sizi sınıfa kaydeder ve site üzerinden erişim hakkına sahip olabilirsiniz.

Turnitin girişi için yetkilendirilmeniz gerektiğini unutmayın. Tezinizi, projenizi arkadaşlarınızın hesabından kullanmaya kalkmayın. Birçok hoca karşılaştırma için depo özelliğini açık bırakıyor. Sisteme kayıt edildiği için bir sonraki raporda tezinizin tamamının intihal çıkması kaçınılmaz olacaktır.

İntihal ile ilgili sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

23 Temmuz 2017
620 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter