1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Turnitin giriş nasıl yapılır

Turnitin giriş nasıl yapılırTurnitin giriş nasıl yapılır, intihal programları içinde en çok bilineni kuşkusuz ki Turnitin’dir. İntihal raporu almak isteyen öğrencilerin bir numaralı bakacağı program olduğu için kısaca turnitin e nasıl girebilirsiniz kısaca bunun üzerinde durmak istiyorum.

Turnitin anlaşma gereği üniversitelere, eğitim kurumlarına üç farklı seviyede hesap tanımlamaktadır. Kurumlar için, öğretmenler için ve öğrenciler için. Kurum seviyesinde eğitmenler için, öğretmenler için hesap tanımı yapılırken, hocalar da sınıfları ve öğrencileri tanımlayarak program için kullanıcı adı ve şifre ile öğrencilere yetki verir.

Turnitin giriş nasıl yapılır

Öğrencilerin sisteme erişebilmesi için hocalarına danışmaları ve sınıfa kaydolup kendileri adına açılan sınıfa davet ile kabul edilmeleri gerekir. Siteye önce kaydolmanız gerekir. Kayıt taptıktan sonra öğretmeniniz sizi sınıfa kaydeder ve site üzerinden erişim hakkına sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyun  İntihal raporu nasıl aldım

Turnitin girişi için yetkilendirilmeniz gerektiğini unutmayın. Tezinizi, projenizi arkadaşlarınızın hesabından kullanmaya kalkmayın. Birçok hoca karşılaştırma için depo özelliğini açık bırakıyor. Sisteme kayıt edildiği için bir sonraki raporda tezinizin tamamının intihal çıkması kaçınılmaz olacaktır.

İntihal ile ilgili sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
23 Temmuz 2017
1.309 kez görüntülendi
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın