Turnitin ücretsiz

turnitin ücretsiz

Turnitin ücretsiz şeklinde yapılan birçok arama ile sayfaya giriş yapıldığını görünce bu konuda yazmak istedik. İntihal ölçen en iyi program olarak bilinen turnitin, danışman hocanızın sizi açtığı sınıfa kaydederek davet etmesiyle, öğrencilerin de kullanıcı adı ve şifre ile girdiği bir programdır.

Turnitin ücretsizdir, Turnitine öğrenci girişi yaparak girebilirsiniz. Üniversitenizden eğitmenin sizi sınıfa eklemesi ya da size kullanıcı adı ve şifre vermesiyle girebileceğiniz bir sistemdir. Bunun dışında ücretsiz turnitin mümkün değildir.

Turnitin ücretsiz

Online intihal programı olarak alacağınız intihal raporu sayesinde benzerlik indeksine bakabilir, nerelerden alıntı yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bazı öğrenciler maalesef turnitini kandırma gibi düşünce içine girmektedir. Belirtmek gerekir ki kandırmak gibi hileler ile programdan alacağınız raporun yüzdesini düşürebilirsiniz. Fakat, danışman hocanızın üniversiteden alacağı rapor yine sizin tezinizin gerçek durumunu ortaya koyacaktır.

Ücretsiz intihal programlara sitemizden erişebilirsiniz. Fakat, bunları tavsiye etmiyorum. Bunun iki nedeni var. Birincisi turnitin kadar doğru sonuç vermiyor ki Türkiye’deki üniversiteler turnitin kullanıyor. İkincisi de ücretsiz programların tezi depo etme özelliği. Teziniz veri tabanında kalırsa, tamamını tekrar değiştirip yazmanız gerekecektir.

Orjinallik raporu isteyen öğrencilerin bize ulaşmaları halinde kendilerine yardımcı olmaktayız. Turnitin ücretsiz olarak almak için bize ulaşmanız halinde kısa sürede raporu alabilirsiniz.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

3 thoughts on “Turnitin ücretsiz”

  1. Merhaba, Turnitin programını nasıl yükleyebilirim. Programı indirmek için link göremedim.
    Teşekkürler

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Tıklayın
1
Tıklayın
Akademik Danışmanınız
Üniversite Öğrencilerine Akademik destek verilir
Ödev
Proje
Tez
Tezsiz proje
Makale
İntihal raporu
İntihal Düşürme
Online Sınav Desteği
Merhaba Hoşgeldiniz

Bölümünüz Ve Talebiniz Nedir?