+905325266588
bilgi@odevtezproje.com

Turnitin ücretsiz

turnitin ücretsiz

Turnitin ücretsiz şeklinde yapılan birçok arama ile sayfaya giriş yapıldığını görünce bu konuda yazmak istedik. İntihal ölçen en iyi program olarak bilinen turnitin, danışman hocanızın sizi açtığı sınıfa kaydederek davet etmesiyle, öğrencilerin de kullanıcı adı ve şifre ile girdiği bir programdır.

Turnitin ücretsizdir, Turnitine öğrenci girişi yaparak girebilirsiniz. Üniversitenizden eğitmenin sizi sınıfa eklemesi ya da size kullanıcı adı ve şifre vermesiyle girebileceğiniz bir sistemdir. Bunun dışında ücretsiz turnitin mümkün değildir.

Turnitin ücretsiz

Online intihal programı olarak alacağınız intihal raporu sayesinde benzerlik indeksine bakabilir, nerelerden alıntı yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bazı öğrenciler maalesef turnitini kandırma gibi düşünce içine girmektedir. Belirtmek gerekir ki kandırmak gibi hileler ile programdan alacağınız raporun yüzdesini düşürebilirsiniz. Fakat, danışman hocanızın üniversiteden alacağı rapor yine sizin tezinizin gerçek durumunu ortaya koyacaktır.

Ücretsiz intihal programlara sitemizden erişebilirsiniz. Fakat, bunları tavsiye etmiyorum. Bunun iki nedeni var. Birincisi turnitin kadar doğru sonuç vermiyor ki Türkiye’deki üniversiteler turnitin kullanıyor. İkincisi de ücretsiz programların tezi depo etme özelliği. Teziniz veri tabanında kalırsa, tamamını tekrar değiştirip yazmanız gerekecektir.

Orjinallik raporu isteyen öğrencilerin bize ulaşmaları halinde kendilerine yardımcı olmaktayız. Turnitin ücretsiz olarak almak için bize ulaşmanız halinde kısa sürede raporu alabilirsiniz.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

1 thought on “Turnitin ücretsiz”

  1. Elif Başaran dedi ki:

    Merhaba, Turnitin programını nasıl yükleyebilirim. Programı indirmek için link göremedim.
    Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'tan yazın