Turnitin ücretsiz
Ücretsiz İntihal Raporu
Bu hafta turnitin intihal raporu ücretsiz. Sitemizi facebook ve twitter ya da instagramda paylaşın, ekran görüntüsünü teziniz ya da projeniz ile besiktasbogazici@gmail.com a iletin 30 dakika içinde raporu mailinize iletiyoruz.
Ücretiz rapor için tıklayın

Turnitin ücretsiz

Turnitin ücretsiz şeklinde yapılan birçok arama ile sayfaya giriş yapıldığını görünce bu konuda yazmak istedik. İntihal ölçen en iyi program olarak bilinen turnitin, danışman hocanızın sizi açtığı sınıfa kaydederek davet etmesiyle, öğrencilerin de kullanıcı adı ve şifre ile girdiği bir programdır.

Turnitin ücretsizdir, Turnitine öğrenci girişi yaparak girebilirsiniz. Üniversitenizden eğitmenin sizi sınıfa eklemesi ya da size kullanıcı adı ve şifre vermesiyle girebileceğiniz bir sistemdir. Bunun dışında ücretsiz turnitin mümkün değildir.

Online intihal programı olarak alacağınız intihal raporu sayesinde benzerlik indeksine bakabilir, nerelerden alıntı yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bazı öğrenciler maalesef turnitini kandırma gibi düşünce içine girmektedir. Belirtmek gerekir ki kandırmak gibi hileler ile programdan alacağınız raporun yüzdesini düşürebilirsiniz. Fakat, danışman hocanızın üniversiteden alacağı rapor yine sizin tezinizin gerçek durumunu ortaya koyacaktır.

Ücretsiz intihal programlara sitemizden erişebilirsiniz. Fakat, bunları tavsiye etmiyorum. Bunun iki nedeni var. Birincisi turnitin kadar doğru sonuç vermiyor ki Türkiye’deki üniversiteler turnitin kullanıyor. İkincisi de ücretsiz programların tezi depo etme özelliği. Teziniz veri tabanında kalırsa, tamamını tekrar değiştirip yazmanız gerekecektir.

Orjinallik raporu isteyen öğrencilerin bize ulaşmaları halinde kendilerine yardımcı olmaktayız.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

23 Temmuz 2017
1.050 kez görüntülendi
Share
Web
Analytics Made Easy - StatCounter