1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Turnitin ücretsiz

turnitin ücretsiz

Turnitin ücretsiz şeklinde yapılan birçok arama ile sayfaya giriş yapıldığını görünce bu konuda yazmak istedik. İntihal ölçen en iyi program olarak bilinen turnitin, danışman hocanızın sizi açtığı sınıfa kaydederek davet etmesiyle, öğrencilerin de kullanıcı adı ve şifre ile girdiği bir programdır.

Turnitin ücretsizdir, Turnitine öğrenci girişi yaparak girebilirsiniz. Üniversitenizden eğitmenin sizi sınıfa eklemesi ya da size kullanıcı adı ve şifre vermesiyle girebileceğiniz bir sistemdir. Bunun dışında ücretsiz turnitin mümkün değildir.

Turnitin ücretsiz

Online intihal programı olarak alacağınız intihal raporu sayesinde benzerlik indeksine bakabilir, nerelerden alıntı yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bazı öğrenciler maalesef turnitini kandırma gibi düşünce içine girmektedir. Belirtmek gerekir ki kandırmak gibi hileler ile programdan alacağınız raporun yüzdesini düşürebilirsiniz. Fakat, danışman hocanızın üniversiteden alacağı rapor yine sizin tezinizin gerçek durumunu ortaya koyacaktır.

Bu yazıyı okuyun  En kolay intihal raporu nasıl alınır

Ücretsiz intihal programlara sitemizden erişebilirsiniz. Fakat, bunları tavsiye etmiyorum. Bunun iki nedeni var. Birincisi turnitin kadar doğru sonuç vermiyor ki Türkiye’deki üniversiteler turnitin kullanıyor. İkincisi de ücretsiz programların tezi depo etme özelliği. Teziniz veri tabanında kalırsa, tamamını tekrar değiştirip yazmanız gerekecektir.

Orjinallik raporu isteyen öğrencilerin bize ulaşmaları halinde kendilerine yardımcı olmaktayız. Turnitin ücretsiz olarak almak için bize ulaşmanız halinde kısa sürede raporu alabilirsiniz.

 

İntihal oranını düşürmek için kaç sayfa yazmanız gerektiği ile ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

 

 

 

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
Bu yazıyı okuyun  Tez hazırlama aşamaları nelerdir
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
23 Temmuz 2017
2.536 kez görüntülendi
Share

Talep Formunu Doldurun

Hemen size bilgi verelim
Talep Formu
Gönder
close-link
WhatsApp'tan yazın